Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lány! Nektek fontos a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány! Nektek fontos a helyes fogsor megléte?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
igen, azt nézem meg először
2011. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat számít.
2011. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
legtöbbet nálam a fogak,körmök jelentik !
2011. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Jobb ha nincsen meg a fogsora, mert akkor nem "fogazik"... :)
2011. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy a kérdés kiknek szól, de leírom azért: engem egyáltalán nem érdekel, milyen a fogsora. Persze ha szét van rohadva az összes foga az gusztustalan, és hiába szeretném magát az embert, nem lenne ingerenciám megcsókolni..... De az ha mondjuk 1-2 foga csálén áll, az egyáltalán nem zavar.
2011. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha rohadnak a fogai és büdös a szája akkor fúj... De ha egy két foga ferdén áll az nem gáz, azt a fogtechnikus könnyen elintézi.
2011. júl. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 B.angel ***** válasza:
Nem! Legalábbis nem úgy, hogy ha csálé egy kicsit, az még szexi is! :):) De mondjuk, ha rohad a foga, az nyilván nem szép..
2011. júl. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az összes fogam fehér, mindig mosom, állandóan rágózok, csak elöl két fog kicsit csálé.


Hát ez van. :/

2011. júl. 1. 23:11
 9/9 B.angel ***** válasza:
Az rendben van. Szerintem az tök édes. :) Legalábbis szerintem. Aztán meg ízlések és pofonok. :)
2011. júl. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!