Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha egy lányt aranyosn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy lányt aranyosnak neveztek, akkor az illető tetszik is?

Figyelt kérdés
2018. jan. 18. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
nekem igen, és tőlem ez nagyon nagy dicséret. De másnak tudom, hogy nem.
2018. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem egyik férfi se akart semmit, pedig mindegyik aranyosnak vél.
2018. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten igen.
2018. jan. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Annyira biztos tetszik nekem, hogy ágyba ellennék vele. Több is legyen, ahhoz sok másnak is passzolni kell. Azért, van mikor pusztán udvariasságból mondom. Kb, úgy mint ilyeneket, nagyon csinos vagy ma, jól áll nagyon ez a ruha, szép a frizurád, stb.
2018. jan. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Általában tetszi, igen, de már előfordult, hogy nem, csak valami szinte meghatóan cuki volt rajta.
2018. jan. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2018. jan. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha rólam mondták, általában ezt jelentette nekik. Mondjuk vadidegen nem tett ilyen kijelentéseket, csak ismerős, vagy volt barát amikor együtt voltunk. Szerintem a férfi habitusától függ a dolog, van akinek sokat jelent, van akinek semmit, sőt.
2018. jan. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten az aranyos lányokra bukom, sőt ez sokkal vonzóbb számomra, mint a klasszikus "szépség".


Valószínűleg onnan jön a kérdés, hogy ha férfiakra használják ezt a jelzőt, az tényleg nem sok jóval kecsegtet.

De nőknél mást jelent.


Szóval valószínűleg igen. De nem feltétlenül.

2018. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Egyébként én ha nőként férfire ezt mondom, az pozitív. Nem feltétlenül tetszik az illető, de minimum szimpatikus.

2018. jan. 18. 20:35
 10/10 anonim ***** válasza:
Tetszik. Ha csak nem úgy kezdődik a mondat, hogy aranyos vagy de... :D
2018. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!