Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszú sztori, de örülnék pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú sztori, de örülnék pár válasznak?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Csak emiatt a kérdés miatt regisztráltam be erre az oldalra, a válaszaitokkal együtt be fogom linkelni a kérdést a hölgynek is. Nem tudok kiigazodni sem rajta sem magamon.


A szituáció:


Idén 4. éve ismerkedtem meg az adott lánnyal ezen az oldalon. Szerintem életem legszebb napja volt, egyből megvolt a közös hang. Attól a naptól kezdve, hogy felvettük egymást facebookon 3 éven át éjjel-nappal nem volt megállás a beszélgetéseinkben. Viszont sosem sikerült találkoznunk, többször is lett volna rá alkalom aztán valahogy mindig elmaradt az én hibámból illetve a környezeteméből. (Nagyon távol lakunk egymástól).

Az biztos, hogy kölcsönösen éreztünk egymás után. Átmentünk együtt szörnyű dolgokon, tartottuk egymásban a lelket, foglalkoztunk egymással, jókat nevetünk, telefonáltunk webcamoztunk. Mondhatni távkapcsolatban éltünk találkozás nélkül (tudom, tudom, ha nem találkoztunk még nem lehettünk kapcsoaltban, de a lényeg, hogy az érzések így is megvoltak mindvgig. Aztán egy nap bejelentette, hogy hagyjuk olyan formában a dolgot maradjunk csak barátok. Beszélgettünk, de én elkeseredett voltam, tudtam, hogy előbb-utóbb szerez magának egy barátod mert egy imádnivalóan csodálatos lány, tényleg csak dícsérni lehet minden tekintetben az álom nő. Egy nap olyan dolgok miatt szólt be amikről tehetek a múltbeli döntéseim miatt viszont jelenlegi helyzetemben vagy egyáltalán nem vagy csak nagyon nehezen tudok (anyagi dolgok) és nagyon rosszul esett mert tudom, hogy ő nem foglalkozik ilyesmivel mégis ezzel bántott. Erre fel én is nagyon csúnya dolgokat vágtam a fejéhez, hogy neki is fájjon mint nekem.


Itt romlott meg minden, nem beszéltünk legalább 2 hónapig. Aztán karácsonykor elgyengültem, hiányzott, nagyon-nagyon. Válaszolt is aranyosan az sms-re és fel is vett viberen, első mondata az volt, hogy nem akar megbántani, de 1 hete barátja van. Hát itt a torkom összeszorult, 200as pulzus izzadó tenyér, de felajánlottam a barátságom. Eleinte próbáltam győzködni, hogy szeretem és örülnék még egy esélynek, de nem ment. (Mai napig, ha bármikor azt mondaná én ugranék).


Most jobban állok anyagilag, lenne esélyem vele egy találkozásra. De neki erre annyi a válasza, hogy fél. És nem mond semmi konktrétumot csak ilyenekt, hogy a helyzettől.


A kérdésem lényegében annyi lenne, hogy szerintetek tényleg fél ? És ha igen mitől félhet ? Ha nem fél akkor miért nem szeretne találkozni ? Nem a kapcsolatát szeretném megrontani, de én a 24+os éveimből áldoztam rá 3 évet és legalább 1x élőben látni, hallani nagy boldogság lenne számomra. Nem randira hívom csak barátilag sétálni egyet az ő környékükön.


Igazából örülök, hogy boldog valakivel, nagyon megérdemli a boldogságot, de szerintem nem szolgáltam rá arra sem, hogy félnie kelljen tőlem.



2018. jan. 19. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel. 3 év az sok idő. Nyilván nem tőled fél mint embertől, hanem magától a szituációtól és a változástól. Légy kicsit türelmes!
2018. jan. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Te 3.5 évig vártál valakire?


Te nem az életed áldoztad rá, hanem egy nagy marha vagy. Aki nem akar pár héten, esetleg negyed éven belül találkozni, arra nem várunk tovább.

2018. jan. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerettünk volna találkozni többször is a 3 év alatt. Csak közbe jöttek olyan dolgok, hogy nagymamám rákos lett és a megtakarított pénzem a kezeléseire költöttük. Utána minimálbéres munka mellett nem tudtam kigazdálkodni az oda-vissza utat, szállást, étkezést.


Viszontn most sikerült ugyanezen a munkahelyen jobb pizícióba kerülnöm viszont szerelmi téren már reménytelen, de jelenleg nagyon örülnék egy személyes találkozásnak és beszélgetésnek és az én oldalamrol mostt okés lenne, de tőle csak a hárítás jön és nem értem a félek szöveget miközben olyan sokszor terveztük a találkozást, ismer, tudja milyen vagyok.

2018. jan. 19. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tőled fél szerintem, hanem attól, hogy találkozáskor nagyon jó lesz minden és neki már van barátja. Bár ez csak az én véleményem. Nehéz eset, mert gondold el, ha össze is jöttök akkor se tudtok mindig találkozni. Úgy pedig a lány már nem akar szerintem csak lenni, hogy írogattok egymásnak. Szóval nem látok a jövőbe, de amíg nem laktok közelebb, úgy sajnos nem nagyon érdemes barátságon kívül másban gondolkodni.
2018. jan. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most fog egyetemre menni én pedig mobilis vagyok költözés téren is. Én konkrétan rákérdeztem arra amit te írtál (reménykedve), de nyilvánvaló nem volt a válasz sajnos
2018. jan. 19. 20:50
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kellene találkoznotok élőben. Persze csak mint barátok, ha van barátja, azt tartsd tiszteletben.

Egy pár órára élőben is látni egymást ennyi idő után nagyon jó lenne mindkettőtök számára. Mindenképp tudatosítd benne hogy nem randizni akarsz vele csak jobban megismerni. Élőben mindenki más egy kicsit.

2018. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is így gondolom és nagyon kíváncsi vagyok:D

Köszönöm mindenki hozzászólását :D

2018. jan. 19. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Nem olvastam végig teljesen, lelki adalék és lelki szemetes voltál neki. Ha valakinek igazán fontos vagy akkor az téged választ nem mást. A többi csak rizsa. Jártam már én is így nem egyszer, meg kell tanulnod ezt kezelni.
2018. jan. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező,

Szerintem attól fél, hogy ha találkoztok már nem ugyanaz az ember leszel neki, mint akit elképzelt idáig rólad. A valóságban azért más milyenek lennétek egymásnak. Így ez a találkozás ilyen tekintetben valami elvesztése lennne, a régi egymásról alkotott kép megváltozna. A másik lehetőség, hogy emellett nem szeretné összekuszálni a dolgokat, az érzéseit. Talán nagy esélyt lát arra, hogy akár meg is szeretne téged. Így hogy van barátja, ez nem lenne szerencsés dolog.

2018. jan. 20. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem, nem èrdemes találkoznod Vele. Csak neked lenne rossz. Elmondaná gondját, baját, aztán lelèpne. Jó hallgató vagy, semmi több. Ha egy kicsit is tisztelt volna, akkor nem cukkolná az agyad, mert ez csak erről szól az ő rèszèről. Nem akar elveszíteni. Rosszabb napokon legyen kinek elsírni a bánatát. Ennyi.
2018. jan. 20. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!