Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes elmennem instantba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elmennem instantba hátha olyan szerencsés leszek mint haverom, ha nem is szeretem annyira a szórakozóhelyeket?

Figyelt kérdés

Átjött ma, filmeztünk kint a nappaliba, ültünk a kanapén mondtam neki, na milyen volt a buli múlt héten, erre mondta, hogy megfektetett egy 19 éves szöszit

Mondom nemááár. Azt hittem ezek csak ilyen városi legendák, hogy diszkókban így odadobják magukat lányok.

Nem hittem el, de mondom akkor biztos valami csúnyaság, ha igaz is.

Hát telón megmutatta a képeit, 10/10-es a csaj, itt sikítoztam, nem hittem el.

A haverom nem jobbképűbb, érdemes elmennem ilyen helyekre?


2018. jan. 19. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Ühüm, és hol fektette meg? A wc -ben ahol a wc -s bácsi ott áll a nyitott rötyi előtt? vagy hol?
2018. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Áh többség csak smárolásig megy el, ritka a petting vagy a szex. (Ha idegen csajokról van szó)

Haverod kifogta, ennyi.

Ismerős csajt már könnyebb befűzni, megfektetni.

2018. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

# 1

Kolesz

2018. jan. 19. 21:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Veletlen volt. Az emberek nagy resze az ismeroseivel megy bulizni, es azokkal is megy haza.
2018. jan. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24%

Az Instantban nem szolnak a nyilvanos szexert sem.

Rengetegen szeretik a ferfiakat,mint szexualis jatekszert kezelni.


Oltozz gyorsan es indulj instantba.


N

2018. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem egyszerűbb felemelni a fenekedet a székből és lenézni, mint itt olvasgatni egy rakat olyan ember véleményét, akik hírből sem ismerik a helyet?
2018. jan. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szereted az ilyen helyeket akkor szar lesz.


Engem spec csak úgy tudtak mindig az instantba elvinni ismerősök, ha előtte magatehetetlenre itattak.


Mondjuk most elköltöztették a fogas kert helyére valamikor, nem tudom milyen, de sokkal kevesebb hely van ott az biztos.

2018. jan. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!