Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnátok feldolgozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnátok feldolgozni azt, hogy egy genetikai rendellenesség miatt sose fogjátok megtapasztalni azt, hogy milyen egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés
2018. jan. 19. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem úgy hogy kiírom gyk-ra.
2018. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan mi a baj?
2018. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz. Ő segíteni fog neked.
2018. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Milyen rendellenesség?
2018. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem sehogy. Viszont az segít ha egy csomó mindent kipróbálsz az életben, és barátokat szerzel. Persze pénz sem árt, hogy pénzelhesd az új hobbikat.
2018. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ mi a probléma pontosan.
2018. jan. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Törekedés a feldolgozására, önismeretről olvasás, más irányban való örömkeresés az életben. Van, amin nem lehet változtatni, de mégsem szenvedhet az ember a genetikai problémái miatt egész életében, hogy jaj nekem, kék a szemem, göndör a hajam, meleg vagyok, transznemű vagyok, nagyothalló vagyok, cukorbeteg vagyok, kicsi a farkam, hízok a levegőtől is stb. (nem tudom, mire gondolsz). Nyilván befolyásolja az ember mindennapjait, de - bár közhely - , lehet építkezni lelkileg abból a tudatból, hogy belőled csak egy van.
2018. jan. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én ha nehezen is, de már feldolgoztam....

...

...

...tudniillik alacsonynak és kisfarkúnak születtem.

2018. jan. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!