Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok! 95 kg jarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok! 95 kg jarok gyurni. De egyszeruen a lanyokkal nem boldogulok. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

21eves vagyok. Es valamiert a csajozas nem megy:/

Nagyon szeretnek randizgatni lanyokkal de egyszeruen nem megy se szorakozo helyen se sehol.

Sajnos nem vagyok egy nagyon helyes fiu de hatha van, olyan lany akinek tetszenek.

Segitsetek mit csinaljak?


2018. jan. 21. 05:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a szep ertelmes vapaszodat!

Igazabol a gyurast nem arra mondtam, hogy most felvagjak vele sot!!

Inkabb azert, hogy ne az legyen, hogy biztos dagadt vagy. Teny, hogy van rajtam felesleg nem is keves, de igazad van inkabb fejlesztem a belso enemet.

Koszi a valaszod!

2018. jan. 21. 09:54
 12/12 anonim ***** válasza:
45%

" Akinél számít hogy milyen a tested, annak számít a fejed és az anyagi helyzeted is. De ilyen lányokat inkább kerüld el messzire."


De miért kell ilyen hazugságokkal tömni az emberek fejét? Mégis kinek nem számít, hog néz ki a párja? Maximum a zokniknak. Nem a lelkével fog szexelni...

2018. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!