Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a feneert probalkozik meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a feneert probalkozik meg mindig, ha egyszeruen megmondtam neki, hogy soha nem fog megkapni?

Figyelt kérdés

Evek ota folyik a dolog. Van egy srac, amolyan szepfiu, csajok kedvence. Odamegy a csajokhoz majd 5 perc mulva vagy smarolnak vagy pedig mennek kifele a terembol szorakozni egyet kettesben.

A lenyeg, hogy evekkel ezelott fel akart szedni, en szepen kikosaraztam. Aztan ra par evre ugyancsak probalt kozeledni,de akkor meg mielott oda johetett volna hozzam leleptem. Majd multkor bulin megmondtam neki, hogy hiaba kinozza magat, tudom, hogy milyen, es mar csak azert se fog soha megkapni.

Azota, ha lat meg mindig mosolyog ram, hangosan odakoszon, mintha varna, hogy nah tortenjen valami.


2015. okt. 24. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert bass*a az egóját, hogy még nem sikerült befűznie.
2015. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért mert tartod vele a kapcsolatot.Nem kell visszaköszönni neki,ennyi.
2015. okt. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindig az kell,amit nem kaphatsz meg.
2015. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.000 ember lakik a falunkban, mindenki mindenkit ismer, eleg nagy bunkosag lenne tolem, ha nem koszonnek vissza azoknak, akik akartok tolem valaha is valamit.

Nem tehetek rola, alapjaratok olyan vagyok, hogy minden emberrel rendes vagyok, mig ok nem tesznek nekem keresztbe. Most ritkan latjuk egymast, de amikor o mosolyog ram, meg bamul lenyegeben nem is ot nezem, hanem a szemem sarkabol figyelem csak, hogy mit muvel.

Ha meg odakoszon, hogy hello, hat visszakoszonok, hogy szia.

ENnyi az egesz kapcsoatunk.

2015. okt. 24. 14:53
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Akit Isten neked szánt, az Ördög is utánad tolja talicskával.


Pál apostol tollából, sziasztok. :)

2015. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
majd gondolj erre hogy elbuktál mikor alatta izzadsz
2015. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: De jó!:) Benne van a bibliában? hol?
2016. máj. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!