Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha a párotok amikor elmegy bulizni kb egy havonta-kéthavonta, mindig megeszik egy fél extasyt meg MDMA-t?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja hogy így sokkal jobban átjön a zene...én teljes mértékben ellene vagyok , nincs jobb annál ha tiszta vagyok és teljes mértékben tudom élvezni a zenét.Miért nem lehet megállni, nem értem.

2018. jan. 21. 13:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem állnék le vele vitatkozni, messziről elkerülöm a drogosokat.
2018. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
72%
Én sem bírom a drogosokat.
2018. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Kezdjük ott, hogy ilyen ember nem lenne a párom.
2018. jan. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Kerülöm a drogosokat, cigiseket, túlzott ivókat.
2018. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Hiába magyarázom neki hogy tönkreteszi magát ő azt mondja ismeri a cuccot aki csinálja nagyon tiszta etc...és akkor próbálkozik vele hogy kóstoljam meg majd meglátom ez nem rossz nem lehet rákattani.Ilyenkor jön, hogy mondom neki hogy nekem semmi szükségem rá én élvezem az életet kábszer nélkül is.
2018. jan. 21. 13:24
 6/18 anonim ***** válasza:
84%
Szakítanék vele.
2018. jan. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
én bekapnám a bogyeszt 24f
2018. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Csak nyugodtan, de engem felejtsen el örökre. Sajnos a közvetlen környezetemből nagyon rossz tapasztalataim vannak, nem kell még fokozni egy ilyen emberrel.
2018. jan. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Amellett hogy ez előfordul ,nagyon kedves ,házias ,jószívű,minden megvan tényleg benne de EZ teljes mértékben elveszi a kedvem az egész kapcsolattól.Sajnos ebbe nőtt fel hogy az anyja egy hippi volt és látta hogy az anyja olykor olykor LSD-k.Most távkapcsolatban élünk.És azt mondja hogy mindent megtesz hogy én boldog legyek és nem fog semmit csinálni mert én fontosabb vagyok neki,ha ott leszek vele.Az biztos ha össze költözünk és nem fogja betartani ha egyszer is meglátom ott lesz vége a kapcsolatnak.
2018. jan. 21. 13:32
 10/18 A kérdező kommentje:
Tegnap is oda volt bulizni,tudja hogy utálom a drogot és reggel írta hogy megevett egy bogyót meg a másik szart azon vagyok hogy megírom neki hogy elég volt ,befejeztem.Hihetetlen számomra hogy a barátai sikeres emberek a munkájukban a párkapcsolatukban,orvosok is vannak köztük és extasyznak????What the fuck¿?¿?
2018. jan. 21. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!