Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik nem védekeznek azoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem védekeznek azoknak nincs eszükbe hogy gyerek lehet belőle? Inkabb mennek abortuszra?

Figyelt kérdés
Nem tudom el kepzelni hogy le fekszek a parommal es nincs eszembe hogy hoppá nem vedekezunk gyerek lesz belőle. Én nem êrtem....
2018. jan. 22. 01:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
Jó kérdés... nekünk eddig tök jó volt szabadon szeretkezni, mert gyereket szerettünk volna és most össze is jött, de kistesót már nem szeretnénk, szóval fura és nehéz lesz visszaszokni a fogamzásgátlásra. Mondjuk óvszer és tabletta kizárva, de mindenképp tartós megoldást szeretnénk, ami nem akadályozza a punciba élvezést (és ez valszeg a spirál lesz).
2018. jan. 22. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
1%
Nem olyan draga az abortusz. Nem leszel terhes minden honapban. Olcsobb egy ev alatt 30 ezer abortuszra, mint 60-100 ezer ovszerre :)
2018. jan. 22. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
2. válaszoló: figyelmen kívül hagyom, hogy valszeg troll vagy és nem etikai irányból közelítek. Abortuszt se lehet a végtelenségig ismételni, 4-5 alkalom után eljön az a pont, hogy maradandó károsodás alakul ki, de 1 alkalom se teljesen rizikómentes. Mondom, etikai részét nem is firtatom.
2018. jan. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%

3# Tenyleg trollkodas volt, ettol fuggetlenul szerintem nincs etikai resze. Ha netan veletlenul terhes lennek (vedekezes mellett is elofordulhat, volt mar ra pelda a tortenelemben), minden tovabbi nelkul mennek abortuszra.

Ettol fuggetlenul nyilvan senkinek nem celja, hogy visszatero vendeg legyen a klinikan. Gondolom nem gondolnak bele, hogy a szexbol gyerek lesz, mivel millio tortenet es tapasztalat terjeng a neten, hogy hat ok nem lettek terhesek se a megszakitasos vedekezessel, se a homerozessel, holdnaptaros modszerrel, meg mit tudom en mik vannak. :D

2018. jan. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%

Olvastad itt a témában a kérdéseket, válaszokat?

Mindig jön legalább egy okos, aki előadja, hogy megszakítással védekeznek 10 éve.


Legalább négy, aki szerint "ilyenkor nagyon kicsi az esélye a terhességnek" (naptár módszer).


Aki leírja, hogy bármikor lehet terhes és védekezni kéne, azt meg le lehet pontozni. ;) Hisz nem hasznos a válasz a terhesség elkerülése szempontjából.


Olyan tévhitekben élnek emberek, hogy az borzasztó.


És ott van az egyszerű ostobaság is: á, velem ilyen nem történhet meg.

Á, a múltkor is így csináltuk, akkor se lettem terhes.

Á, ha csak egy kicsit a végét, az még nem szex.


Soroljam?

És nem csak a tizenévesek!

2018. jan. 22. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

2#

Ez akkor is butaság, ha trollkodsz. Ismerek olyat, aki abortusz után a 6 hetes kontrollon már újra terhes volt. Meg is szülte. (De minek... Gondolom nem volt újra 30 ezre abortuszra.)

Én is nagyon termékeny típus vagyok. Amikor terveztük, minden esetben első hónapban teherbe is estem. Nem is szoktunk "kockáztatni".

Nem mindenkinek lenne olcsóbb.


Spirál 5000, és 5 évig véd. Például.

Nem mondom, hogy jó, de olcsó.

2018. jan. 22. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18%

Én megszakítással "védekezek" évek óta. Eddig még nem volt belőle gond, de ha terhes lennék, hát istenem, megtartanám :D

Persze, ehhez kell egy stabil kapcsolat, minden jöttmenttel én se vállalnám be. 26/N

2018. jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
5# vagyok. Itt is a 7#! Na ugye!
2018. jan. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én mindig oda figyeltem a védekezésre. Mivel változókorban vagyok pláne vigyázni kell.Tudok olyat aki nem védekezett és a kapcsolat elején becsúszott a baba(korombeli a nő)és megtartja. Persze az ő dolguk.
2018. jan. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
8-as és mi ezzel a probléma, főleg h nem lenne gond és megtartanám? :)
2018. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!