Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudok rámenosebb lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudok rámenosebb lenni egy lanynal? Mit kell csinalnom?

Figyelt kérdés
2018. jan. 22. 01:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: az én párom amikor kiszemelt magának minden alkalmat megragadott, amikor csak találkoztunk, hogy lyukat beszéljen a hasamba. Nem engedett kifogást, amikor pl.elkérte a számom. Aztán rendszeresen az éjszaka közepén, hajnali 2-kor felhívott és reggelig dumált. Nem nagyon érdekelte, hogy alig válaszolok, mert azt sem tudtam hol vagyok. Faggatott mindenről, meg akart ismerni, érdekelte az ízlésem (filmek, zene, szabadidős tevékenységek stb.) és a véleményem - akár elvontabb dolgokról, társadalmi problémákról is. Ő tényleg nagyon rámenős volt, de sikerült is felszednie. Azóta meg már el is vett. :)
2018. jan. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

“Aztán rendszeresen az éjszaka közepén, hajnali 2-kor felhívott és reggelig dumált. Nem nagyon érdekelte, hogy alig válaszolok, mert azt sem tudtam hol vagyok. ”


Azért ez erősen elmebeteg viselkedés. Kíváncsi vagyok mikor leszel a bulvárhírek közt, mert leszúrt, mikor közölted, hogy elhagyod.

2018. jan. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!