Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég magányos vagyok. Duci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég magányos vagyok. Duci srácként soha nem lesz már senkim? 24/f

Figyelt kérdés

Volt hogy diétáztam,sportoltam de semmi nem változott. Pár éve korházba is voltam van-e valami bajom nem találtak semmit.

Egy duci srác már nem kell senkinek?


2018. jan. 22. 09:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Duci lányként azt vettem észre, hogy pont az ilyen duci férfiak a legbunkóbbak velem és nekik kellenek legjobban a vékony lányok csak.
2018. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
Így nem. Életmódváltás, fogyás, de csak saját magad és az egészséged miatt. Aztán majd talán lesz valami vagy nem, ez is benne van.
2018. jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit takar a duci?

Súly, magasság?

Mellékesen korántsem biztos hogy nem lesz senkit, csak kell egy kis önbizalom, ami piszkosul nehéz (magamon tapasztaltam), és meg kell találni a megfelelő szeméylt, még ha a távolban is van. Nekem bejött.


25/f

2018. jan. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyire duci?
2018. jan. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy elhallgatsz valamit, a ducinál kövérebb vagy vagy más lesz a probléma.
2018. jan. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te vagy a Bölcsek Kövére? :D
2018. jan. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha diéta+sport mellett nem sikerült lefogynod úgy,hogy ráadásul szervi bajod nincsen,akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.
2018. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utcán sem jársz? Mennyi duci pasinak van párja. Önbizalom , kisugárzás kérdése. Uncsitesóm nagyon nagy darab,de van barátnője.
2018. jan. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!