Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányok sokszor nagyobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok sokszor nagyobb önbizalomhiánnyal küzdenek?

Figyelt kérdés

Sok szép lány állandóan a külsejével van elfoglalva, ha nincsenek kifestve, nincs megcsinálva a hajuk, vagy felszednek 3 kilót, rögtön rondának látják magukat és panaszkodnak. Vagyis a szép lányok is önbizalomhiányosak, ha úgy vesszük.

Szerintetek ez igaz?


2018. jan. 22. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Igen, igaz. Több ilyet is ismerek. Úgy gondolják, mindenféle cicoma nélkül nem elég jók. Plusz így csak megdugni akarják őket, a személyiségükre senki nem kíváncsi, ez is önbizalomhiányhoz vezethet ("csak arra vagyok jó a férfiaknak, miért nem akarnak többet?")
2018. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább az igaz, hogy csak a szép lányokkal foglalkozol ilyen szemponból, csak ők figyelted meg.


Talán kérdeztél meg valaha érdelödő figyelemmel egy ronda lányt is arról, hogy ő hogyan érzi?


Igen, szép lányok is önbizalomhiànyosak tudnak lenni, de alapjábavéve minden lány fontosnak tartja, hogy jól nézzen ki.

2018. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért is van így, mert a legtöbb pasi a jó csajoknak nem bókol, nehogy elszálljanak maguktól. Ezt sok pasitól hallottam már. Csak ennek az a vége, hogy kb soha nem kapnak dicséretet, és nulla önbizalmuk lesz, mert mindenki úgy van vele, hogy “dehát úgyis tudja, hogy jól néz ki”. Hát nagyon nem, kell a külső visszajelzés is.
2018. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nem,ez így csúsztatás. Se "sokszor" se "nagyobb" önbizalomhiányok nincs,csak simán nekik is van egyfajta,de az még mindig sokkal jelentéktelenebb,mint a ronda nők önbizalomhiánya. Általánosságban pedig minden nőnek külső megerősítésre van szüksége,hogy jól néz-e ki,különben depressziós,férfikat utáló haramia válik belőle.
2018. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#5 Nem tetszésre megy, talán olvasd el az oldal szabályzatát.
2018. jan. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"A szép lányok sokszor nagyobb önbizalomhiánnyal küzdenek?"

Szerintem nem. Nem nagyobb önbizalomhiányban szenvednek, csak látványosabban. Ha egy átlagos lány előadna annyi panaszkodást, akkor sorban otthagynák a férfiak. Ha egy szép előadja, akkor nagyobb eséllyel eltűrik.


#3: Ismerős a helyzet. Sok ilyen lánynál tényleg jó taktika, ha nem bókolnak nekik. De ne felejtsük el azokat, akik meg bókolnak, mert abból is kapnak rengeteget.

2018. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen kinézettel még értelmes is,annak iszonyatosan frusztráló az is,hogy senki le se szarja,mennyi témában tájékozott és beszélgetni is lehet vele,úgyis csak megdugják és vége a dalnak.


Aki buta,az meg addig örül,amíg fiatal és azzal dughat,akivel csak kitalálja,hogy dugni akar. Ezzel be is éri.

2018. jan. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
#7: Amelyik nő kívül, belül rendben van és bármilyen témáról lehet vele beszélgetni, azt konkrétan széttépik a jelentkezők, akik komoly kapcsolatot akarnak.
2018. jan. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az önbizalomhiány nem csak a ronda nők kiváltsága. A szép nők is lehetnek elégedetlenek magukkal szemben.
2018. jan. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
A szép nők nem is hogy önbizalomhiánnyal rendelkeznek, hanem pont durván el van szállva az egójuk. Ez tény! A túlzott önbizalom, magabiztosság márpedig felmarkol a maga szintjére olyan, egyébként negatív emberi tulajdonságokat is, mint a nagyképűség, elbizakodottság, felszínesség, hiúság, fölényeskedésre való hajlam, másokat lenézés stb. Elég csak megnézni a szép nők arcát az utcán: rendben, oké, szépek, aláírom, viszont amikor épphogy rájuk pillantasz, akkor csak egy kiélt, apatikus, lekicsinylést sugárzó arcot látsz. Ki se kell nyitni a szájukat, üvölt az arcukról, hogy "én vagyok a város istennője és leereszkedtem közétek, hódolóim".
2018. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!