Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 1-3 éves lányotok miben megy...

1-3 éves lányotok miben megy karácsonykor rokonlátogatóba? Akik szoknya vastagharisnya kombót adnak rá, azok visznek hosszu nacit is, vagy hogy lesz?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:

kislány a legjobb, mert én sima nacit adok rá, alá harisnyát, egy hosszú polót kisruhát. mikor oda érünk úgy is leveszem a cipöjét és házi mamuszt kap, ekkor le a nacival is, mejd mikor megyünk akkor fel a nacit.


kisfiuknál nehezebb, mert ott harisnyát venném le és fel a nacit, de az macerásabb.

2011. dec. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Miért más ruhát kell karácsonykor ráadni, mint máskor?! Az a lényeg, hogy a gyereknek kényelmes legyen. A karácsony nem divatbemutató! Miért kell ebből ügyet csinálni!
2011. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miért,gondolod hogy attól hogy szebb a ruha rajta mint máskor nem lesz kényelmes neki? Nem tüllszoknyát meg magassarkut akarok ráadni.Sőt rá sme fogok szólni hogy vigyázz a ruhádra....Te karácsonykor is kinyult naciban vagy?
2011. dec. 20. 17:50
 4/8 anonim ***** válasza:
Én akárhova megyünk családlátogatóba, mindig leöltöztetem a gyereket harisnyára, vagy nadrágra.Próbáltam már hogy szoknyát adok rá, meg szép ruhákat,de mikor játszanak a többi gyerekkel,vagy ha kúsznak-másznak mindig beleakad a szoknyába,(rátérdepel, rálép) és esés a vége és csak akadályozza. Ezért gondoltam hogy neki kényelmes legyen. Akkor marad rajta a szép ruha ha orvoshoz megyünk, vagy vásárolni!
2011. dec. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

szia

én a lányommal pont úgy teszem ahogyan az első írta.

A fiammal vannak gondok, mert csak a nadrág nem elég. De a harisnya miatt sokat kell öltözni. Épp ezért, a nyári puha vászon nadrágja az ünneplő, azt veszi fel előbb, arra pedig egy vastagabbat. Mivel a benti nadrág vékony simán rájön a kinti és nem kényelmetlen neki. Így legalább a tavaly nyári nadrág, nem ücsörgött a szekrényben, és szinte új állapotban kerül a rokon gyerekhez. Végre egyszer nem úgy nő ki egy nadrágot, alig hordja. 4 éves

2011. dec. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Anyósomnál jégverem van, így elsődleges szempont, hogy jó meleg legyen a ruha. Anyumnál harisnya vagy cicanadrág + csini ruha. Most kattant rá a kislányom a szoknyákra, mivel az oviban látja a nagyoktól (vegyes csoport), hogy imádnak benne illegni-billegni. 3 éves lesz februárban.

Váltás ruhának és a biztonság kedvéért persze lesz nálunk sima kordnadrág vagy valami hasonló.

2011. dec. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg normál ruhában (nadrág, bakancs) viszem, bár igaz kocsival megyünk, de nem kockáztatok. Aztán majd sógoroméknál átöltöztetem, adok rá valami csini szoknyát harisnyával, náluk nincs túl meleg, úgyhogy a harisnya bentre is jó. 3,5 éves kislány anyukája.
2011. dec. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor szerintem mi is visszük a fél szekrényt:-)
2011. dec. 21. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!