Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak, előfordulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, előfordulhat hogy hajszínváltoztatás esetén kevésbé vonzódnátok a barátnőtökhöz?

Figyelt kérdés

Már akkor is festettem a hajamat, mikor megismertem a barátomat, nagyon tetszik neki a színe. Gondoltam azonban rá, hogy visszatérek az eredeti színhez. Ő azt mondta, úgy is tetszenék neki (de a mostani hajszínemet jobban szereti, meg én is, csak a festék nem túl jó a hajnak, meg nem is olyan olcsó.) Előfordulhatna, hogy ha nem festetném tovább a hajamat, kevésbé vonzódna hozzám, akár tönkremehetne a kapcsolat?

(Persze, tudom, ha valaki tényleg szeret akkor nem hagy el ilyen miatt, de mondjuk én nem biztos hogy együtt maradnék valakivel, ha pl vékony volt és csúnyán elhízik, vagy hosszabb haját kopaszra levágatja és hasonlók.) Ezért lennék kíváncsi, hogy ilyesmi 'elronthat' e egy kapcsolatot.


2018. jan. 23. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem számítana. Ez csak a csomagolás, az ajándék odabent van.
2018. jan. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%

Hacsak nem neonzöld az eredeti, engem nem zavarna. Ezért kéne minél kevesebb ilyen hülyeséget használnotok, akkor nem volna ilyen problémátok.

31/f

2018. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hány évesek vagytok, 13? :D
2018. jan. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok, de volt hasonló történetem..Évek óta a barátom volt a srác (most is az), amikor az egyébként szőkésbarna hajamat, ami korábban csak szőkével volt melírozva, befestettem vörösre.Nem volt rossz szín, de a pasim azt mondta,hogy olyan mintha nem is én lennék. Amikor összebújtunk is azt mondta nevetve,hogy amikor kinyitotta a szemét olyan volt mintha új nője lenne.


Nem okozott gondot a kapcsolatunkban, de természetesen visszafestettem az eredeti megszokottra.

2018. jan. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szerelmes lennék az emberbe akkor leszarnám
2018. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Jöhet még

2018. jan. 23. 20:17
 7/8 anonim ***** válasza:
A vonzalom mindig megmaradt, volt amikor az adott szín nem tetszett , de nem változtatott semmit :D
2018. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat igen:) exem vörösre festette mindig, aztán visszatért az eredetihez, ami barna.

Igazából fel sem tűnt hogy máshogy viszonyulnék hozzá. Aztán újból vörösre festette, és én meg folyton rá akartam mászni :) szóval létezik a jelenség igen.

2018. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!