Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy olyan koncertre akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy olyan koncertre akarnak elvinni ahol olyas valaki játszik akinek a zenei stílusát nem bírom, de mindenképp akarják, hogy menjek akkor nem nekik kellene megvenniük a jegyem?

Figyelt kérdés

Februárban lesz egy Burai koncert vagy milyen, amire egy srác szeretné, ha elmennék, de nekem egyáltalán nem jön be a stílusa (a zenei stílus). Semennyire sem szeretem, de nem látom annak a jelét, hogy megvenné nekem a jegyet, hogy akkor olyasféle "randinak" tűnjön legalább az egész. Ha azt mondaná, hogy meghív akkor azt mondom elmegyek, de egy olyan koncertre nem adnék pénzt ami kicsit sem érdekel. Ha ezt mondaná akkor én állnám természetesen az egyéb kiadásokat (egy esetleges vacsora vagy benzin pénzt).

Biztos követelőzőnek tűnök, de szerintem ennek így "kéne lennie".-Ez a srác "udvarolgat", és ez volt az első alkalom, hogy "meghívott" valahová.


2018. jan. 23. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem járnék ennyire különböző emberrel.

Ha akarja,hogy ott legyél vegyen ő jegyeket....

2018. jan. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De, szerintem is illene. Legalábbis, ha tudom, hogy egyáltalán nem szereti a lány.
2018. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért hív el olyan koncertre, amiről tudja, hogy nem tetszik neked? Mert ugye tudja? Vagy meghívott, de nem mondtad kellően határozottan, hogy nem szereted ezért nem javasolt másik programot?
2018. jan. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!