Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi van amögött a viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van amögött a viselkedés mögött, hogy a férfiak akkor kezdenek el lapátolni egy nő után, ha az nem igazán foglalkozik velük, csak néha-néha?

Figyelt kérdés

Ezzel szemben ha egy nő kimutatja, hogy érdeklődik, akkor eltűnnek, mint szürke szamár a ködben.

Lehet, hogy a nők is ezt csinálják, velük nincs tapasztalatom.


2018. jan. 25. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nő vagyok, én abszolút tapasztaltam ilyet sajnos.:-(
2018. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Utánam anno érdeklődött a barátnőm, és épp ez fogott meg benne.
2018. jan. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Ez szerintem a hódítani, megszerezni elven nyugszik. Ösztönös, hogy a pasi szemeli ki az áldozatát és könnyű prédát nem akar ejteni. Szóval, ha egy nő körülrajongja a pasit (akivel még nincs együtt), a srác nyeregbe érzi magát. Ezzel megölve a vadászösztönt. Ha viszont tudatosan visszavesz a lány és ez feltűnik a palinak, akkor cibálná az oroszlán bajszát, hogy felhívja ismét a figyelmét a nőnek. Viszont ha tudja mindkét fél, hogy a lány nyitott, ezzel a legtöbb pasi visszaél. Nem Ő szúrta ki a lányt, nem ő harcolt a szívéért, egyszerűen megkapta... Illetve ha nem figyelt fel elsőre a hölgyre, aki persze belezúgott a pasiba, sok esetben a nő esik pofára - vagy visszautasítás, vagy kihasználás lesz a vége. Persze akadnak kivételek is, de a többi erősíti a szabályt... (és igen, a fordítva is így van)
2018. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Akkor én UFO vagyok, mert azok után is érdeklődöm a nő felől, ha ő is jelzi felém a szimpátiáját. Talán nem gyökerekkel kéne ismerkedned? :)
2018. jan. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%
#3 Nagyon jól megfogalmaztad :) Én egyébként nőként sem tudom elviselni, ha valaki azonnal odavan értem és nyomul, mikor még alig ismer. Az ilyen emberekből, legyen az férfi vagy nő, sugárzik a kapcsolatfüggőség. Én szeretem, ha szép lassan meghódítjuk egymást, amikor tényleg azért leszünk együtt, mert megismertük a másikat és egymás igazi énjébe szeretünk bele. Nem szeretem a könnyen kapható pasikat és a pasik sem szokták szeretni a könnyen kapható nőket(és ezt nem csak szexre értem).
2018. jan. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem az egyensúly a baj. Mondjuk tetszel a srácnak, de ennyi. Te meg bevallod neki, hogy kvázi szereted. Ez már kezd kicsit elijesztő lenni néha. Nincs egyensúlyba a két fél érdeklődése.


Ha nem ugrálod körül, akkor meg érzi, hogy tennie is kell valamit és amiért erőfeszítést teszünk azt jobban értékeljük.


DE! FONTOS! Ebből nem az a leszűrendő, hogy jó akkor egy nő sose kezdeményezzen és egyéb fa$$ág, csak nem kell rögtön szerelmet vallani. Ennyi. Hagyni kell, hogy a srác udravoljon, küzdjön egy kicsit, ő mondja ki előbb, hogy szeret. (persze ez se kőbevésett törvény) Vigyázni is kell, hogy ne fulladjon az egész játszmázásba se.

2018. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez is személyiség kérdése. Sokszor éreztem h a nő csak kevés figyelmet fordított rám..nem is maradtam velük. Ellenben ha érzem h foglalkozik velem és fontos vagyok neki akkor bármit megteszek a jó kapcsolatért.

Szóval velem senki ne foglalkozzon fél válrol

2018. jan. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!