Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyi idő után vállalnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után vállalnátok gyereket?

Figyelt kérdés

Szerintem erre nincs szabály. Ismerek olyanokat, akik 3 hónap után vállaltak(bár becsúszott), de azóta is együtt vannak 20 éve, és vannak, akik több év együtt járás után, de nem garancia arra, hogy minden oké lesz. Én igazából fél év járás után már simán vállalnám, ha úgy alakul, úgyis tudom már az elején valakiről, hogy jó apa-alany vagy sem.


Vagy szerintetek ez felelőtlen dolog? Ti csak több év után vállalnátok?



2018. jan. 25. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
53%

Nekem kell idő, mire összejövök valakivel.

Ez után valamennyivel összeköltözünk... Utána 2-3 év együttélésre lenne szükségem a házassághoz/gyerekhez MINIMUM.

2018. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Semennyi.

Nekem is volt már, aki jó "apa-alanynak" tartott, és nem érdekelte, hogy én amúgy nem szeretem a gyerekeket.

2018. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Csatlakozom az előzőhöz. Én is olyan minimum ~3 év együttélés után vállalnék gyereket. Annyi idő alatt úgy is kiderülne, hogy vállalható lenne a dolog vagy sem.
2018. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Kb három év együttélés után jöhetne az eljegyzés/házasság témakör. Gyerekkel a házasság megtörténte után már nem várnék.
2018. jan. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha még egyszer születnék akkor soha.
2018. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó apa-alany:DDDD Na jó...
2018. jan. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

26 vagyok, 4 hónapja járok mostani barátommal, aki remélem most már az utolsó is lesz.


Én úgy terveztem, hogy nyáron összeköltözés, egy-két év együtt élés, aztán ha minden jól megy, házasság. Utána még adnék magunknak egy év szórakozást, lazaságot, közös ház megalapozását (már beszéltünk erről), és utána jöhetne a baba. Ennyi időre szerintem szükség van, hogy ő is és én is biztosak legyünk benne, hogy egymást kerestük, és ne bánjuk meg.


Más kérdés, hogyha véletlenül besikerülne egy baba a közeljövőben (amire nem látok esélyt, mert nehezen lehet gyerekem), lehet az egészségügyi okból kifolyólag megfontolnám, hogy nem vetetem el. Ezt is beszéltük, hogy ha ne adj isten véletlenül így alakulna, közösen döntsünk. Ő nagyon szeretne már babát, tehát ő leginkább attól félne, hogy én rettenek meg és a tudta nélkül elvetetném. (ezt is beszéltük már)


De 3-4 éven belül kéne mindenképp, utána már kezdek kifutni az időből és nem akarok öreg szülő lenni.

2018. jan. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt látom ideálisnak, hogy 3-4 év kapcsolat után jöhet a gyerek.

Fél év után még bőven rózsaszín ködben lebegtek. Szerintem ettől több idő kell arra is, hogy megállapíthasd; jó "apa-alany" lenne-e a párod.

Mi viszonylag gyorsan, fél év után költöztünk össze, 2 éve vagyunk együtt. Még szeretnénk csak egymásnak élni egy kicsit, aztán jöhet a baba.

Ha becsúszna, akkor szerintem megtartanám, akármennyi ideje is lennénk együtt akárkivel. Végsősoron nem másnak szülök, hanem magamnak.

2018. jan. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi 4 év együttélés után vállatunk tervezetten babát. A lányunk most már 18 éves és még mindig ugyanúgy szeretjük egymást.
2018. jan. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#8 De nálam épp ezaz, hogy nincs ilyen rózsaszín ködös időszak, nagyon megfontoltan választok partnert, csak olyanba tudok beleszeretni, akit már megismertem és átment minden “szűrőmön” :D Szóval nekem ezért nem lenne kevés a fél év sem, mert ha valakivel eljutok addig, az azt jelenti, hogy mindenben megfelel nekem. De persze azért okosabb dolog 2-3 évet várni legalább. Most még fiatal vagyok(21), van időm, de ha mondjuk lennék már 28-30, akkor nem hiszem, hogy várnék 3 évet, ha a párom is ugyanúgy családra vágyik már és jó a kapcsolatunk :D
2018. jan. 26. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!