Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vállalnátok gyereket egyetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnátok gyereket egyetem mellet? Vagy ha választani kellene, egyetem vagy gyerek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 22. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Egyetem. Gyerekre még ott az egész élet.
2015. aug. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha a párotok nagyon szeretne, és ti is hajlotok rá?
2015. aug. 22. 21:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem.

Több szempont alapján:

- lesz egy (remélhetőleg használható) végzettségem

- 1 évig utána még dolgoznék, így nem GYES-t, hanem GYED-et kapnék, ami anyagi szempontból nem elhanyagolható különbség (pl ha történik valami a párommal vagy annak munkahelyével)

- munkatapasztalat után könnyebben el lehet helyezkedni majd később, miután a gyerek bölcsibe/oviba kerül


Hány éved van még hátra?

2015. aug. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is szeretnénk gyereket, de még 1 évem hàtra van, plussz ennyit dolgozni is szeretnék. Tapasztalat nélkül szinte értéktelen a diploma. Túl nagy dolog ez, hogy csak az érzelmekre lehessen hallgatni.
2015. aug. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyetem mellett csak akkor lehet gyereked ha a szülők nevelik, mert nem bírnád.


Előbb fejezd be a sulit, utána munkatapasztalat és a gyermek.

2015. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Fish1 ***** válasza:

Egyetem mellett semmiképpen.

És az egyetemet választanám. Pár évet várni nem a világ vége, viszont az egyetemet nem valószínű, hogy be tudnád fejezni úgy, hogy már ott a gyerek és sok évig nevelni kell. Így saját magad elől vennéd el azt a lehetőséget, hogy később megállj a saját lábadon, vagy bármiféle karriert építs, vagy csak simán jobb helyen helyezkedj el.

2015. aug. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Helyzettől függ. Ha becsúszott volna, nem vetetem el, hanem halasztok, utána pedig gyesen befejezem az egyetemet. Nem az első és nem is az utolsó lettem volna, aki így csinálja. Egyébként egyetemistáknak is jár már gyed.
2015. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!