Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen tönkretett egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen tönkretett egy viszonzatlan szerelem?

Figyelt kérdés

Már 1,5 éve beleszerettem valakibe, aki nagyon jó barátom. Nagy közöttünk a korkülönbség és elvileg ez zavarja.

El is momdtam neki az érzéseimet ,de visszautasított. Én idióta meg belementem amolyan barátság extrákkal kapcsolatba. Meg is bántam,mert aztán még rosszabb lett.

Teljesen depresszív lettem, soha nem vagyok jókedvű, az egyetemet úgy elhanyagoltam,hogy pici választ el,hogy kirúgjanak, állandóan lemondom a peogramokat a barátaimmal.

És folyton ott van ez a rossz érzés,a fájdalom,csalódottság,de egy pici remény is:(

Sok fiú alar ismerkedni velem,de mindenkit visszaitasítok,meet egyszerűen ők nem “ő”.

Próbálok kijönni ebből az egészből,de nem megy.

Már pszichológuson is gondolkodtam.

Volt már kapcsolatom,szakítás után se voltam soha így,nem értem saját magam:(

Valaki tudna valami tanáccsal segíteni? Esetleg aki volt ilyen helyzetben?

20L



2018. jan. 25. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Rengeteg lány volt ilyen helyzetben. Te tetted tönkre az életed, menj pszichológushoz.
2018. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%

1,5 éve? Kérdező....SEHOL nem vagy. Én - írd és mondd - 18 éve vagyok így egy lánnyal. És nem segített semmi ellenakció, a pszichológus sem.


De hogy szavam össze ne keverjem, van számodra egy jó hírem, és egy rossz hírem. Minden azon múlik, ő volt-e számodra az Igazi. Ha nem ő volt, akkor semmi probléma nincs, mert amint megleled az Igazit, ezt a silány pótszerelmet el fogod felejteni napok alatt.

Ha viszont valóban ő volt az Igazi, nos...ez esetben bődületes nagy szarban vagy...de nagyban ám.

2018. jan. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Amig ennyire leertekeled, megalazod magad, hogy belemesz ilyen viszonyokba, ne vard, hogy barmikor is ertekesnek fogod latni magadat. Amint lezarod (nincs baratkozas sem), jobb lesz.
2018. jan. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%

Ez az igazi-nem igazi teljesen butasag.. az egesz a sajat fejedben tortenik, csak te vagy ennek az okozoja es te vagy a megoldas is. Szerintem 7 milliard emberbol biztosan nem csak 1 igazi igazi igazi van :D ez lehetetlen.. csak nem latod a lehetosegeket, beleszerettel egy ideaba, amit te alkottal, hiszen nem vagytok egyutt, honnan is tudod milyen valojaban? Ha elhataroztad magad hogy tullepsz ezen, elfelejted a mi lenne ha?! Gondolatokat, lezarod, meggyaszolod es tobbet nem nezel vissza, akkor jo lesz de nagyon..

Addig jarhatsz pszichologushoz, nem fog segiteni

2018. jan. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%
Másképp fogd fel a dolgokat. Ha annyira nagy ideálod, vedd "dicsőségnek", hogy ennyire is megkaptad és bizz benne, hogy majd azt kapod meg a sorstól aki neked van szánva. :)
2018. jan. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

1) szedd össze magad, húzz bele az egyetemi tanulmányaidba sürgősen


2) a barátaidat ne hanyagold el


3) ismerkedj korban hozzádillő férfiakkal


4) tanulj a saját hibádból, hogy hiva vezethet a túl nagy kirkülönbség

2018. jan. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Azonnal szakítsd meg vele a kapcsolatot, ha még nem tetted. Töröl, tilt mindenhonnan, ha másképp nem megy!
2018. jan. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

Hasonlo szituacioban voltam, bar nekem az extra resz kimaradt, szerintem szerencsere, mert akkor soha nem alltam volna fel.

Amikor engem utasitott el, nagyon-nagyon leertekeltem magam, egy semminek tartottam magam, nonek egy nagy nullanak. Mert mindig azt lattam, h nagyon szep lanyokkal jott ossze, es azt hittem, hogy csak a kulsom az oka ennek. Ket nagy melypontom volt. Az egyik alkalommal kertem, h minden kapcsolatot szakitsunk meg (egyutt dolgoztunk akkor is), es ez nagyon sokat segitett, mar nem tole fugott a jo hangulatom, nem vartam tole emailt, megnyugodtam. A masik alkalommal pedi elhataroztam, h valtoztatok a stilusomon, noies leszek, es bebizonyitom magamnak, h igenis jo no vagyok. Amikor ezt megleptem, egy csomo bokot kaptam a kornyezetemtol. :)

Azota visszatertunk a baratsag szintjere, meg egy kicsit tobbet erzek iranta, de mar nem olyan mely, mint nehany eve volt. Emellett rengeteget sportolok, ami olyan rendszert vitt az eletembe, h orom nezni :)

Szoval sportolj, valtoztass magadon, probalj ki uj dolgokat, es minimalisra (nullara) csokkentsd a kapcsolatot vele. Nekem ezek segitettek.

Tegnap volt itt egy kerdes, ahol az egyik valaszolo nagyon jo dolgot irt: amikor elutasitanak, nem azt mondjak, h te vagy a rossz, hanem azt, h mas tipus kell a sajat eletukbe. Mindezt sokkal jobban megfogalmazta az a valaszolo. Tegnap este kerestem azt kerdest, h megkoszonjem azt a valaszt, de sajnos nem talaltam meg, igy sajnos nem tudom belinkelni neked.

2018. jan. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Hány éves?

Marhára nem a barátod, ha manipulált, kihasznált. Elmondod neki, hogy szereted, erre közli, hogy dughattok max?

Ez nem berátság, kislány, ébresztő!

Legyen eszed és ismerkedj normális, korodbeli emberekkel. Majd rájössz, hogy ez sem volt szerelem soha.

2018. jan. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem megszakítottál vele minden kapcsolatot, mert másképp esélytelen, hogy kijöjj eből a gödörből!
2018. jan. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!