Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány ilyen túlsúlyos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány ilyen túlsúlyos, az ne is húzzon fel bikini, vagy lehetőleg ki se menjen egy strandra, mert be fognak neki szólni, bántani fogják?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 25. 23:46
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
50%

Voltál te már egyáltalán strandon? Ettől az alkattól léptékekkel brutálisabb, groteszkebb monstrumok szoktak megjelenni és soha senki nem szokott nekik beszólni.


Egyébként nekem ez már szélsőségesen elhízott testalkat.

2018. jan. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
43%

Soha nem láttam, hogy strandon beszóltak volna valakinek az alakja miatt.

Egyébként egybe részesben sem vagy vékonyabb, úgyhogy mindegy :)

2018. jan. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
4%
Mit aggódsz? 0 fok van és tél. Van még idő strand időig formálódni.
2018. jan. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
10%

Amikor ilyen kérdéseket olvasok, felmerül bennem a kérdés: Az átlagos/átlag alatti pasiknak, mégis honnét legyen önbizalmuk?

Egy ilyen kategóriájú srác folyamatosan elutasítást kap, egy túlsúlyos nő viszont dicséreteket is. Az más kérdés, hogy általában ezek elmennek a füle mellett, ha nem a legmegfelelőbb srác mondja. Ráadásul, ha egy férfi aggódik, akkor ő lúzer és gáz, de ha egy nő, akkor sorban kapja a megértő szavakat. Na, mindegy...


Az a helyzet, hogy akárhogy is mész strandra, lehet, hogy valaki beszól. Szemüveges vagyok és szóltak már be. És? Ment tovább az élet. Mellette rengeteg ember mondta, hogy jól áll a szemüveg. Neked beszólnak? És? Egy csomó srácnak befogsz jönni.

Megmondták, hogy kövér vagy és fogyj le? Hát, ilyen az élet. Van egy kis hasam, megmondták, hogy dolgozzam le. Ledolgozom. Megmondták, hogy nem vagyok elég izmos. És? Edzem, hogy az legyek. Ne gondold azt, hogy csak nálad vannak ilyen dolgok és azt sem, hogy mások a saját gondjaik mellett azt fogják nézni, hogy szólhatnának be a strandon. A többséget teljes mértékben hidegen fogod hagyni.

Az meg, hogy félsz a férfiaktól, teljes mértékben a te hibád. Ha pár ember beszólása miatt félsz TŐLEM, akkor mégis mit gondoljak rólad, mint nő?

2018. jan. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
42%
Én azt mondom ne foglalkozz senkivel szépen haladsz és jó hogy teszel azért hogy jól érezd magad le fogsz fogyni és az olyanok mint például a 7-es taknyukon nyálukon csúszva rimánkodnának hogy had lehessenek a barátod de te jobbat érdemelsz az ilyen förmedvényektől,,
2018. jan. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
75%

Nem fognak beszólni. Ugyanis valahogy kinézni (bárhogy) társadalmilag elfogadottabb, mint egy fässzopó ganénak lenni. Ha valaki beszól emiatt, a többség rá nagyobb undorral néz, teljesen jogosan.


Én is voltam ducibb, most merem azt mondani, hogy tipikus "jócsaj" alakom van a 4 év edzéstől, de tudom, honnan jöttem és ha valaki a szemem láttára nyomatja a fatshaminget akár egy idegennel szemben is, az a minimum, hogy elküldöm a jó kva anyjába jó hangosan, hadd viselje a szégyenbélyeget. Múltkor voltunk koncerten, ott is az egyik moslék szólt be egy kicsit teltebb lánynak valamit, egy másik fickó konkrétan ráöntötte a sört és lerángatta róla a gatyát, hogy "hadd lássuk, mekkora a fäszod, hogy ekkora a szád" -bár volt benne pia rendesen, a többség élvezte a műsort és huhogva tapsolt, hogy előkerüljön a bré. :D Azért felnőttek nem szoktak ilyen szintre eljutni, nem szólogatnak csak úgy be.


Ne hagyd, hogy kedved szegje az ilyesmi, strandra az ember jól érezni megy magát és pancsizni, nem mások véleményére hallgatni.:) Sokféle alakú ember van ott, hidd el. :) Nincs ezzel baj.:) Egyébként is messze van az még, változik még sok dolog addig rajtad is.:)

2018. jan. 26. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
23%

1. Nem szól be senki.

2. Irtózatosan szánalmas ez a picsogás. Mi a büdös francért híztál bálna méretűre? De még ez sem visszafordíthatatlan, nyárig még bőven lefogyhatsz. Jó, hogy elkezdted, remélem megfelelő módon csinálod. Picsogás helyett inkább koncentrálj az életmódváltásodra!

2018. jan. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
33%

Jaj kislány, látszik hogy még sose voltál strandon. Hazánk az egyik legelhízottabb országok közé tartozik.

Az utcán is simán beszólhatnak neked, nem kell ahhoz strand, ha valaki olyan paraszt.

A strandon láttam már sokkal elhízottabbakat is.


Minek foglalkozol azzal, hogy más mit gondol rólad? Addig nem lesz saját életed, amíg ezzel foglalkozol.

Fogyj le, főleg az egészséged miatt. Legyen erőd és kitartásod elérni nyárra a kitűzött célt.


Egyébként erre a testalkatra jobb ha egyrészes fürdőruhát veszel fel, ami tart és takar. Csúnya látvány a szétfolyó zsír.

2018. jan. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért ma már lényegesen csökkent az ilyen nyilvános megalázások száma... Cicanacit is simán felvesznek a túlsúlyos lányok és nem szólnak be nekik.
2018. jan. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
79%

Kb. ilyen alkatom van, mint a képen a lánynak, arcra is hasonló vagyok.

Nagyon szeretek úszni, a gyerekek is. Nyáron bikiniben vagyok, mert abban lehet normálisan barnulni. (Nem ilyen zsinórtanga, lehet kapni olyat, ami előnyös.)

Soha az életben nem szólt még be senki a strandon. Kb. mindenki carik rá, hogy ott vagyunk.

2018. jan. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!