Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik azok a női rossz tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik azok a női rossz tulajdonságok amitől menekülnek a pasik?

Figyelt kérdés
2018. jan. 26. 15:22
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
22%
Néhány: egoista, nincs empátia, karrierista, makacs, hűtlen, igénytelen, prűd, nem lehet vele kommunikálni komolyan, hisztis, rendetlen, féltékeny, nem ad " szabadságot".
2018. jan. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
2018. jan. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
2%
Például a manipulatív,kommunikációs "trükkjeik",amiket ezen az oldalon is tapasztalok és igazából könnyen átlátni rajtuk,de ők úgy tesznek,mint ha nem létezne és abban a hitben folytatják,hogy a férfiaknak ez nem esik le.
2018. jan. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
47%
Őszintétlenség, felszínesség, anyagiasság
2018. jan. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
5%

Igénytelen,elhízik,hàzisàrkànykodàs,féltékeny,ellenõrizget.

,,Mi lesz majd akkor, ha az a csaj 40-50 vagy idősebb lesz?"

Semmi mert akkora màr elvisz egy infarktus engem is vagy le lesz cserélve. :)))))))

2018. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
9%

A Jaguár vérét szívóknak. Véleményt csak akkor fogalmazhat/mondhat ki valaki, ha előtte elérte a tökéletességet vagy felsorolta minden hibáját ? Például mondja el a véleményét a megcsalásról, úgy, hogy ő is megtette anno meg úgy vagy egy olyan is, aki nem. Nem relevánsabb annak a véleménye az adott hibában, aki elkövette azt, mint azé, mint aki nem ? ne komolytalankodjunk már.

31/f

2018. jan. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
96%
#26 Az egész női nem ellen irányuló gyűlölködéses általánosítást inkább provokációnak nevezném, semmint értelmes véleménnyilvánításnak.
2018. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
9%

#27

Linkelj már légyszi tőlem néhány ilyen gyúlölködéses, általánosító provokációt ami nem értelmes véleménynyilvánítás.


Az a baj, hogy ezen az oldalon elég annyit mondani, hogy a nők többsége flegma és máris mindenféle provokatív nőgyűlölőnek elhordanak.

Ha pedig ennyire nem bírják a kritikát akkor nem értem milyen alapon kritizálnak és ítélkeznek mindenki felett.


Merthogy bármilyen választ olvasok itt nők ujjából, ritkán van olyan amikor épp nem ítélkezés, bírálat, vulgáris személyeskedés vagy gyalázkodás az amivel éppen "érvelnek".

Én csak a tapasztalataimat fogalmazom meg amit látok/hallok, tapasztalok. Ha nem tetszik, hogy a többség ilyen akkor az nem az én bajom.

2018. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
70%

#26

Nem az a probléma, hogy véleményt mond, hanem hogy általánosít, szűklátókörű. Többen írták már neki, hogy ha mindig azonos viselkedésű lányokat fog ki, akkor el kellene gondolkodnia azon, hogy esetleg másféle lányokkal ismerkedik. Ő azonban rendszeresen leírja, hogy olyanokkal jön össze, akik vele csalták a párjukat, az után felháborodva írja itt, hogy őt is szintén megcsalták. Ezen miért kell ezek után meglepődni?

Egyébként meg, ha van véleménye, akkor úgy írja le (és ezzel mindjárt nem lesz akkora probléma): „Akikkel eddig ismerkedtem, kapcsolatban voltam, hűtlenek, pénz centrikusak, lusták, stb.” De ne azt írja, hogy a nő egyetlen érdeme, hogy női nemi szervvel a lába között született. Ez még akkor is sértő, ha tudom, hogy én nem olyan vagyok, mint az általa említett lányok, ugyanis, mint már említettem, ő általánosságban írja minden nőre.

Például az én apám rendszeresen csalta anyámat, mégsem írom le ide minden nap, hogy minden férfi egy hűtlen szemét.

Saját tapasztalatból általánosítani az egész női nemre unintelligenciára vall.

Mellesleg korábban már leírta, hogy szándékosan provokál, tehát akkor direkt generálja ezeket az „ellene irányuló” válaszokat.

2018. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
7%

"Nem az a probléma, hogy véleményt mond, hanem hogy általánosít, szűklátókörű"


Aha....akkor miért van lepontozva neki minden válasza,még az is,ami nem általánosít? Bárhová ír Jaguar,azt lepontozzák,pusztán a személye miatt már. Ha egy nő rimánkodik,hogy megcsalták és kiír egy kamukérdést itt toporzékoltok,hogy ki tud minél nagyobb általánosító és sértő megjegyzést tenni a férfiakra,majd büszkén felpontozzátok egymást,hogy látszatra "hasznos" legyen a válaszotok.

Aztán feltesz valaki egy kérdést,szimplán,hogy miket nem bírunk a nőkben,és mit csináltok? Ide jöttök szétoffolni a kérdést,lepontozni a kérdésre érdemben válaszoló férfiakat,majd értetlenkedtek egy sort,előadjátok az áldozatot és ezzel lelki békére is leltek. Látod,pont ezt a manipulatív áskálódást említettem még az elején,hogy ha valamitől,na az ilyen nőktől kell menekülni.

2018. jan. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!