Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy szexuálpszichológus sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szexuálpszichológus sokat tudna segíteni egy gyáva férfinak a "csajozásban"?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy tegyek szert egy barátnőre. Nem tudom, hogyan váltossak magamom (nagyjából tisztában vagyok a hibáimmal, a gátló tényezőkkel). Ezért szakember segítségében gondolkodom. 25 év alatti vagyok.

Nem gyertek azzal, hogy fiatal vagy előtted az élet, meg nem ciki semmi, nem maradtál le semmiről, mert TUDOM, hogy ez nem igaz.

Ja annyit hozzátennék, hogy voltak barátnőim, nem tudom milyen egy komoly kapcsolat.


2010. jún. 6. 11:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
20 x 7000 = 140 ezer Forint összesen ez nagyon sok!:S
2010. jún. 6. 11:44
 12/16 anonim ***** válasza:
Gyáva népnek nincs hazája,neked se lesz csajod
2010. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

jó, akkor figyelj, most fogod magad, itt a délután, felmész szépen a "chat".hu"-ra , és egyszerűen becsajozol, nem nagy dolog, felszedsz mondjuk 20-at arról a környékről ahol laksz, aztán abból a 20-ból mondjuk 5 el is jut a találkozásig, és abból meg mondjuk 1 lesz akivel össze is jön

ennyi

ok ?

2010. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Chat.hu-n próbáloztam. Minden levelem ment a szemét be.:S

Talán megpróbálom újra.

2010. jún. 6. 14:13
 15/16 anonim ***** válasza:
Vagy megpróbálhatnál egy komolyabb társkereső oldalt is. Nekem két barátnőm is van, akiknek onnan lett komoly kapcsolatuk. Egyikőjüknél 1,5 éve, másiknál 10 hónapja tart.
2010. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ezt olvasgasd: [link]

női fejjel is azt mondom, hogy minden ugy van, ahogy ide leírva. tényleg müködik. hajrá!

2010. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!