Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden kapcsolatban ugyanaz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden kapcsolatban ugyanaz a személyiség marad valaki, vagy idővel változik ill. attól is függ milyen a párja?

Figyelt kérdés

Akiknek 2 vagy esetleg több komolyabb kapcsolata volt,ők tapasztaltak olyat,hogy mindegyik párjuk más más tulajdonságot hozott ki belőlük?

Volt egy barátom ami szokás szerint jónak indult aztán ahogy több időt töltöttünk együtt jobban előjött milyen arogáns személyiség.Már szinte az őrületbe kergetett,mikor betellt a pohár,szakítottam vele,amit jóval korábban is megtehettem volna.Nem volt egyszerű megszabadulni tőle,egy ideig rámszállt.Aztán vége lett és mindenki élte a maga életét. Csak nagy soká hallottam felőle,hogy több éve kapcsolatba él,már házas ember.Persze nekem is lett más, akivel régóta kiegyensúlyozott kapcsolatban élünk. Tehát mindenki megtalálta a hozzávalo párt és él boldogan.Félreértés ne essék,már semmi nem köt az exemhez. Csak pszichologiai szempontból érdekel ez a téma.Magamról is elmondhatom,hogy változásokon mentem én is keresztül az évek folyamán,bár az alaptermészetem nem igazán változott. Vannak esetleg story-k,párjaik mellett mennyit és miben változtak az idők folyamán?


2018. jan. 26. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:

"hogy mindegyik párjuk más más tulajdonságot hozott ki belőlük? "


Ez pontosan így van. És ezért nem árt óvatosnak lenni: mert lehet, hogy valaki a legrosszabbat hozza ki belőled, miközben te azt hiszed, mellette a legjobb leszel.

2018. jan. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A házasság két legnagyobb tévedése:

Nő: Úgyis megváltoztatom!

Férfi: Soha nem fog megváltozni.

2018. jan. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!