Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Ti hogyan szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti hogyan szoktátok lerázni azokat a férfiakat, akikkel valami nem úgy alakult, ahogy szerettétek volna, anélkül, hogy sérelem legyen? Tényleg csak nők írjanak.

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenkor meg szoktam írni nekik, ha érzem, hogy ők többet akarnak, de én nem, hogy bocsánat, de részemről nem alakultak ki az érzések még annak ellenére sem, hogy amúgy jól érzem magam vele a talikon. Sokszor volt már így, hogy a randik tényleg jól sikerültek, jó is volt a társasága, de valamiért érzelmek nem alakultak ki. Meg én nem szeretek neten ilyeneket megbeszélni, szóval élőben mondom el. Ha egy normális, érett gondolkodású férfiről van szó, akkor közösen meg is tudjuk beszélni anélkül, hogy bármiféle szitkozódás vagy sértődés alakuljon ki ebből.
2018. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
*meg szoktam mondani nekik
2018. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Mi van akkor, ha érzelmek már kialakultak, csak vannak tényezők, amik miatt nem lehettek együtt? Olyankor inkább kerülitek a másikat nyílt visszautasítás helyett, amolyan időnyerésként?
2018. jan. 27. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szeretem őszintén megbeszélni ezeket a dolgokat. És ha bennem is kialakultak az érzelmek, hátha együtt meg tudjuk oldani azokat a problémákat amik jelenleg kettőnk közé állnak. Tisztelem annyira a másikat hogy joga van tudni, hányadán állunk és nem játszmázom vele időnyerés céljából.
2018. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha érzelmek vannak,akkor lehet bármilyen tényező,de nem kuldom el.Inkább megbeszélem vele,hátha ketten megtudjuk oldani.


Volt egy fiú,akit nemrég elutasitottam.Nem bántoan,ő erre fogott,és letiltott.

2018. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Megmondtam neki, hogy nem éreztem jól magam, ne keressen.


Ennek ellenére olyan hülye volt hogy még három hétig naponta zaklatott.

2018. jan. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azok, akik megbeszélték a dolgokat, végül hogyan alakult a kapcsolat?
2018. jan. 27. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!