Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves ismerős szerelme?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves ismerős szerelme?

Figyelt kérdés
Persze, hogy beleestem a csapdába, pedig kézzel-lábbal elleneztem. Az utóbbi hónapokban, lassan 1 éve tök jó kapcsolatot sikerült kialakítanom egy kedves lánnyal. Már-már barátság. Nálam ritka, hogy nőként nőkkel barátkozzam. Erre itt van egy aranyos barátnő-jelölt, engem pedig elvarázsol lassan a szerelme. Évek óta együtt vannak, példás kapcsolat, de ha nem lenne az, akkor is tabu. De tetszik a srác,napról napra jobban. És nagyon sokat beszélgetünk. Természetesen más témákban, könyvek, filmek, emberek stb. De egyre jobban hasonlít arra,akire mindig vágytam. Senki nem sejt semmit. Kisváros, elbújni nem tudok. Nem kezdenék ki soha, de ez nem állapot.
2018. jan. 28. 01:10
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Részvétem. Együttérzek veled. De igazad van, tényleg nem rúghatod fel az ő kapcsolatukat.
2018. jan. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress egy másik hasonlót adott kultúrkörbe eljárkálsz és máris ott lesz egy csomó lehetőség.
2018. jan. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Na nehogy már egy fél kisvárosnyi hapsiból pont a foglalt kelljen.

31/f

2018. jan. 28. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban! Ugyanaz a szitu csak pasi szemszögből. Borzasztó... :(
2018. jan. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3-as, egyetlen szóval sem azt írtam, hogy kell. Foglalt, kisváros, szinte mindenki foglalt. Ez így kialakult, majd kordában tartom a dolgokat és remélem, hogy visszafejlődik.
2018. jan. 28. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!