Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Örülne neki ha ismerősnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülne neki ha ismerősnek jelölném? 20/F

Figyelt kérdés

Koliban lakok, ahol van egy lány, akivel mindig jó mélyen egymás szemébe nézünk mikor köszönünk egymásnak és máskor szokott találkozni a tekintetünk kis időre. Azt sem tudom miért köszönünk egymásnak mikor még életembe egy szót sem váltottunk egymással, közös ismerőseink sincsenek. Na mindegy. Nekem nagyon bejön azonban túl gyáva és félénk vagyok ahhoz, hogy bárkihez csak úgy odamenjek (mint akinek nem volt még barátnője). Facebookon is félnék írni neki, bejelölni azonban még lehet megtenném.

Szerintetek mit tehetnék?



2017. dec. 30. 21:26
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehéz és kínokkal teli lépés lenne, egy szia helyett, egy szia, hogy vagy?-ot szólni.
2017. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
85%
Megpróbálhatod, de készülj fel, hogy ha nem igazol vissza, azt drámának élheted majd meg és letörsz, mint a bili füle. Gondolatban azért némileg hangolódj rá az esetleges kudarcra is. Én amúgy semmiképp sem hívnék "ismerősnek" egy olyan valakit, akivel csak rendszeresen összeakad a tekintetem - ettől én őt még nem ismerem, legfeljebb csak érzelmileg felkavar ez a dolog, ha amúgy tetszik.
2017. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Ahh.. Igazad van. Ebből csak kudarc lenne úgyis. Fölösleges szenvedtessem magam. Ha eddig nem volt szerencsém a csajokkal miért pont most lenne.
2017. dec. 30. 21:43
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Igenis jelöld be! Vesztenivalód nincs, csak nyerhetsz vele. Nekem is volt anno egy srác, akit be akartam jelölni, de nem tettem. Nem is lett köztünk semmi. És a mai napig néha-néha eszembe jut, hogy mi lett volna ha.. Ha nem akarsz ezzel a bizonyos mi lett volna ha érzéssel szenvedni később akkor mindenképp jelöld be. Én drukkolok neked :)


19/L

2017. dec. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Jelöld be! Mi veszteni valód van? Az előző válaszolóva érte egyet és hidd el ne fogod megbánni a döntésed. Ha netán mégsem jelölne vissza nem őrlődnél tovább azon hogy bejelöld vagy sem hanem egy idő után túl tudnád tenni magad rajta ☺

Hajrá!

2017. dec. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Jól van, tegyük fel, hogy visszaigazol amire bőven van esély mivel látásból ismerjük egymást. De utána mi következne? Úgy ráírni, hogy ott lakunk egy helyen szerintem ebben a korban kicsit ciki mert mégiscsak felnőttek vagyunk mindketten, annak ellenére is, hogy én ennyire le vagyok maradva a lányok terén.

Nézegetném a profilját vagy mit tudna egy magamfajta szerencsétlen kezdeni a helyzettel?

Egy bejelölés még nem egyenlő a randira hívással.

2017. dec. 30. 22:13
 7/52 anonim ***** válasza:
66%

#6 kicsit össze-vissza beszélaz:

felnőttek vagyunk - hát te nem nagyon.

Magamfajta szerencsétlen - ez viszont pontos.

De már most szerencséd van, mert beszállt ebbe a köszöngetős dologba. Ahogy javasolták, csempéssz már hozzá még egy-két szót. Kb mindegy mit, csak lehessen rá reagálni. Fog.

2017. dec. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
Nem fogok magamból hülyét csinálni. Majd kezdeményez ő ha akar valamit. Ha nem akkor nem. Lesz más, vannak éppen elegen Budapesten.
2017. dec. 30. 22:39
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

lesz más, akivel köszöngettek.. frankó.

esetleg pofán is vághatnád, mert nem kezdeményez!

2017. dec. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
100%
Ne is, inkább matyizzál tovább.
2017. dec. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!