Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kereshetett meg ugyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kereshetett meg ugyan?

Figyelt kérdés

Egyszerű és rövid történet:


5 éve együtt voltam másfél évig egy lánnyal. Nyomásra kidobott, és soha többé nem keresett meg. Azóta volt már jó pár pasija.

Együtt volt egy sráccal, akit megcsalt végül egy másikkal.

Együtt voltak elég sokáig, de most megint szét mentek és újra össze jött azzal, akit megcsalt.

Viszont most bejelölt engemet Facebookon?

Kérdeztem tőle, hogy mit akar 4 év után, de annyit mondott csak úgy.

Lányokat kérdezem, hogy mi a fene oka van, hogy 4 évig le se szart, ha úton össze találkoztunk, akkor sem köszönt, se ő se én neki.

Most meg hirtelen bejelölt engem. Mi lehet az oka?

Azt mondja, hogy a pasiját szereti. Akkor tőlem mit akar?



2018. jan. 3. 08:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit nem akar tõled. Max.talonban tart.
2018. jan. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nekem már nem kellene vissza soha többé. Én nagyon szerettem, és csúnyán tönkre tettem magam anno miatta.

És amúgy is van valakim, akit szeretek!

2018. jan. 3. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg minek foglalkozol vele? Nem kell mindenbe többet képzelni...
2018. jan. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
fogynak a lehetőségei, és megy az idő is, kellenek a tartalékok
2018. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!