Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti, hogy a munkája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy a munkája fontosabb, mint én?

Figyelt kérdés

A párommal kb. fél éve vagyunk együtt. Ő egyetemi tanár, néha jobban elfoglalt, néha kevésbé.

Sok hallgatónak ő a témavezetője meg ilyesmi és gyakran van az, hogy velük beszéli meg előbb a konzultációt, a mi találkozásunkat azután beszéljük meg. Nem hanyagol el általában, van hogy a munkája mellett is szán rám időt, vagy csinálunk közös programot.

Csak nekem az volt érdekes, hogy mivel ő a tanár, igazodhatna a hallgató ő hozzá. Ennek ellenére sokszor velük beszéli meg először a konzultációt, nem velem a programot. Ez normális - mivel a munka része- vagy azt jelenti hogy nem vagyok olyan fontos mint a munka?



2018. jan. 28. 21:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Fogd már fel hogy nem te vagy az angol királynő csak azért mert egyetemi tanár a pasid.

Úgy képzeled hogy egész tantervi hálót a te szabadidődhöz és szeszélyeidhez fogják igazítani?

Gondolod hogy a párod 40 diákja fogja vigyázállásban várni hogy te mikor engeded nekik hogy a tanár úrral találkozzanak?

A pasid dolga hogy mit hogy intéz a munkájában. Ne szólj bele.

2018. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Megcsal a munkával.

Vannak mások felé is kötelezettségei, és engedékeny, és kompromisszumkész hogy akkor konzultál a diákokkal, amikor az nekik jó. Sokmindenki függ tőle, hogy jól elmagyarázza a tananyagot. A munka az élet része,ne legyél a munkára féltékeny. Meg veled többször találkozhat talán , olyan meg sokszor lehet, hogy ő bent van az épületben, a diák nincs, vagy fordítva. Ehhez is kell igazodni. Meg hát pl inkább ő igazodjon sokmindenkihez, mint sokmindenki őhozzá. Ha van rá mód. Nekem ez pl tökre szimpatikus is még.

2018. jan. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Eszembe nem jutna, hogy a páromnak fontosabb a munka, mint én. Hagyom, hogy csinálja, mert utána úgyis velem foglalkozik. Ez így van rendjén.

Szerintem túlreagálod. Lehetnél rá inkább büszke, hogy ilyen becsülettel és alázattal végzi a munkáját, és ezt lehet a tudtára kéne adnod, feltéve ha tudsz büszke lenni rá emiatt.

Szerintem ez a normális, amit ő csinál. Gondolj bele a helyzetébe és addig örülj, míg előbb a munkát tudja le és utána van veled, mintsem felálljon a vacsora kellős közepén, hogy dolgozzon. Szerintem az szarabbul esne, nem?

2018. jan. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden tiszteletem a párodé. Én munka mellett csinálom az egyetemet, a témavezetőm meg csak délelőtt ér rá velem konzultálni, a problémámra meg csak anyni volt a válasza, hogy oldjam meg... Több lelkiismeretesebb tanár kéne mint a párod, becsüld meg.
2018. jan. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Van munka, és van a hivatás. Gondolom ő utóbbinak tekinti a munkáját, és annak is él, nem csak neked.

Tessék elfogadni és támogatni!

2018. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!