Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy szoktátok meglepni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy szoktátok meglepni a párotokat a mindennapok során?

Figyelt kérdés
Barát, barátnő, pár, meglep
2018. jan. 29. 10:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Megfőzöm a kedven ételét mire hazajön, megveszem a kedvenc csokiját, felveszem a kedvenc (rajtam kedvenc) szexi fehérneműjét. Kb. ennyi.
2018. jan. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Főzök neki, veszek a kedvenc sütijéből, készítek neki egy finom teát, megmaszírozom, bújok hozzá stb.

23/N

2018. jan. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Anno ha nálunk aludt, csináltam neki reggelit mindig, ha találkoztunk, vittem neki a kedvenc csokijából egy táblát néha-néha... Mivel kockult, sokat, megvarrtam neki plüssben a kedvenc karakterét, de rajzoltam is neki, csomóztam karkötőt (ilyen pasisabbat), ilyesmi. Volt, hogy nála voltam és a szobájában rejtettem el valami apróságot és mikor már hazamentem tőlük, írtam, hogy nyitsd ki a szekrényt/húzd ki a fiókot...:)


Volt olyan is, hogy leszerveztem egy olcsóbb utazást, vagy vettem jegyet PlayITre, ilyesmik. De az is meglepetés volt neki, hogy mikor dolga volt és náluk vártam, hogy végezzen, összehajtogattam a ruháit, összepakoltam a könyveit, kiszellőztettem... Volt olyan is, hogy beleírtam ceruzával az egyik füzetébe valami apróságot, vagy valami belsős poénunkkal kapcsolatos képet rejtettem az egyik mappájába a gépén vagy állítottam be háttérképnek... :D Ő tudta az ilyen agymenéseimet díjazni.:) Nem viszonozta annyira, de a szeretetadagomat megkaptam.

21L

2018. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

- veszek neki valami apróságot, pl egy marcipánszívet, mert a marcipán nagy kedvence

- elkészítem a kedvenc ételét mire hazaér

- neki tetsző ruhát, fehérneműt veszek fel

- megmelegítem a törölközőjét, mire megy zuhanyozni

- elmegyek érte kocsival az állomásra, ha hamarabb érek haza mint ő

- ágyba viszem neki a teát reggel

Stb

2018. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!
2018. jan. 31. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!