Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek az ellen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek az ellen ha valaki csapná a szelet a barátnőtöknek? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Az hogy megpróbálom erőszakosan elintézni az ilyen dolgokat fenyegetésekkel meg ilyenek ez szánalmas szerintem.Sajnos a barátnőm naív és azt hiszi hogy a pali csak haverkozik nem tudja hogy megakarja dugni és kész.Engem irritál a pali.
2018. jan. 29. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A keménykedés, erőszakoskodás szerintem is szánalmas.


Ebben a helyzetben kell egyáltalán bármit tenned? A stílusod alapján nem tűnsz féltékenynek, ami jó. Szerintem hagyd rá a barátnődre, hadd oldja meg szépen, ne idegeskedj miatta.

2018. jan. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

És ha meg akarja dugni, akkor mi van?

Engem is meg akart már dugni pár ember, na és? Attól én még nem akartam semmi ilyesmit tőlük, nem csaltam meg a párom.

2018. jan. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%
Tehát a barátnőd élvezi,hogy csapják neki a szelet,amit gondolom azért tesz a tag mert a barátnőd valamilyen szinten viszont flörtöl de legalábbis élvezi a helyzetet te meg a palira vagy ideges? Nice job.
2018. jan. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
#3: miért lenne az baj, ha a barátnője élvezné a flörtölést, meg hogy valaki csapja neki a szelet?
2018. jan. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

#4

Onnantól kezdve problémás a dolog ha a barátját ez zavarja annyira,hogy legszívesebben már megütné a tagot.Ha a barátnő nincs tekintettel a barátja ezzel kapcsolatos mély feszültségére sem megnyugtatni nem tudja és mégis fogadja a másik flörtjét akkor gyak. szándékosan idegesíti,kelt feszültséget a párjában.

2018. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tegyétek rendbe a kapcsolatot, amíg nem késő. Valószínűleg van köztetek valami törés. Keressétek meg, mi az és rakjátok rendbe.
2018. jan. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5: korrekt, így valóban baj. Én feltételeztem, hogy a srácot nem zavarja (engem sem zavar az ilyesmi).
2018. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ebben az esetben azt szoktam csinálni, hogy elmondom a véleményem, aztán hagyom a páromat, hogy elintézze a dolgot. Féltékenykedni nem fogok, mert nem véletlenül vagyunk együtt tizenéve. Ha nagyon pofátlan a pasi vagy nem ért a szóból és a párom is kéri, akkor beszállok (volt már ilyen-haveri körben pl.). Egyéb esetben 100%-ig megbízom benne, mindig lekoptatta az ilyeneket.


Ha megbízol te is benne, akkor majd lekoptatja ha rájön, hogy igazad volt. Legalábbis ez lenne a normális.

2018. jan. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen.

A barátnőm egyértelműen a pasas tudtára adta, hogy szálljon le róla, az persze nyomult tovább...


Perze nem hagytam szó nélkül. Nem fenyegetőztem, vagy hasonló, de szrrá oltottam a srácot. Fél órát beszélgettem vele, azt sem tudta, fiú-e vagy lány. Próbált velem vitatkozni, meg "csakazértis" ellentmondott, de én jól szórakoztam.

Türelmes ember vagyok, plusz eléggé tájékozott ahhoz, hogy ne essek kétségbe egy hisztis kisfiú ugrabugrálásától :D

2018. jan. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!