Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Változhat? Min kellene változt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Változhat? Min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés
Ha csak szexet akart lehet megváltozik a dolog? Ha testileg kíván akkor mi az oka hogy többet nem lát bennem? Vagy miért nem akar hozzám közel kerülni érzelmileg?
2018. jan. 30. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
A szexuális vonzalomnak az égvilágon semmi köze az érzelmekhez, szerintem feleslegesen reménykedsz. Persze, nyilván várhatod a csodát, mint sok sorstársad, hááátha te leszel az egymillióból az egy kivétel, akinek összejön, de ezzel csak magaddal cseszel ki. Kezdésképp azon változtathatnál, hogy többre becsülöd magad annál, hogy egy olyan ember ürítőlyuka legyél, akinek nem jelentesz semmit pár kósza numerán kívül.
2018. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy van párja, kiszemeltje és csak pótlék vagy.


Ha szoktatok kicsit beszélgetni, vagy néha találkozni csak úgy, akkor van esély, hogy megismerjen kicsit jobban!

2018. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Férfiakról beszélünk. Nem fog megváltozni ez a dolog. Ha magának akarna, már ilyen irányban is közeledett volna. Az a helyzet hogy egy átlag 10 nőből 8-at biztos meghúznának, de kapcsolatra maximum 1 lenne alkalmas - ezt most azért írtam, hogy érzékeltessem az arányokat, tehát szexre több nőt látnak alkalmasnak, mint amennyit kapcsolatra. Azt ne kérdezd, hogy miért, nem vagyok férfi :D Csak látom, hogy így működnek. Nem fogtad meg valamiért, ne magadban keresd a hibát, egyszerűen ez ennyi és kész.
2018. jan. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az összes hasonló kérdés kiíró nőnek: Nem, mi férfiak nem vagyunk olyan fogyatékosok, hogy a bárkitől megkapható szex miatt beleszeressünk egy nőbe. Ha valakit szexre használunk, az azért van, mert nem tud többet nyújtani.
2018. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne reménykedj.
2018. jan. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha testileg kíván akkor mi az oka hogy többet nem lát bennem?

Könyörgöm, ezt komolyan kérdezed? :D Hány évesek vagytok? Megadod neki a szexet, de attól nem fog beléd szeretni.

2018. jan. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem feküdtem le vele, pettingig mentem el. És ezt is egy hónap után, mert úgy éreztem talán még fáj neki egy régebbi csalódás, és úgy éreztem jobb ha lassan haladunk. De ennek ellenére úgy éreztem

igazán nem is szeretne megismerni, mármint a testemen kívül...De könyörgöm mi az h nem tudnék többet nyújtani?

2018. jan. 30. 14:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom lelkileg és nem testileg :)
2018. jan. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Korotok?

Azzal nem tudsz mit csinálni, ha nem akar tőled semmi komolyat. Nem értem, hogy ezen mit nem értesz. Ez van, nem érzi, hogy szexen kívül másban is passzolnál hozzá.

2018. jan. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!