Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől változhat meg egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől változhat meg egy férfi ennyire?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, akit már régóta "figyeltem", de eddig inkább úgy tűnt talán nem vagyok szimpatikus neki, mert mindig faarccal épp köszönt, nem nyitott felém sosem, még azt sem tudtam eddig elképzelni, hogy tud mosolyogni. Aztán ma úgy adódott, hogy beszélnünk kellett és kedves volt, végig mosolygott, érdeklődött, úgy tűnt örül neki, hogy beszélünk. Miért nem nyitott akkor korábban? És miért volt sokáig barátságtalan velem?
2017. aug. 4. 19:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miből gondolja bármelyik fél is, hogy azért, mert a másiknak nem ér fülig a szája állandóan vagy nem repül rá azonnal, attól már nem is lehet neki szimpatikus az illető.


Viszont azt sem tudom, miért kell ilyen alkalmakból hosszútávú következtetéseket levonni?


Oké, kiderült, hogy valószínűleg nem rühel, de miért kérdezed, hogy miért nem nyitott feléd korábban?


Miért, kellett volna? Vagy azt te nyitásnak érzékeled, hogy valakivel, akivel ezelőtt egy szót sem váltottál, normálisan el lehet beszélgetni?

2017. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak jó napja volt. Vagy örült, hogy végre beszélhet is veled. Biztosan nem az a fajta, aki mindenkire műudvariassággal mosolyog, ha van köze az illetőhöz, ha nincs.

Nem hinném, hogy mindig neked szólt az ő flegmasága.

Próbálj vele többet beszélgetni, találjatok közös témát, mert nem tőlünk fogod megtudni, hosszabb távon hogyan viszonyul hozzád.

2017. aug. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A nyitást nem úgy értettem, hogy kikezdett velem, csak annyi, hogy tényleg meglepően barátságos volt, amilyen eddig sosem, pedig ezer alkalma lett volns rá. Én már rég beszélgettem volna vele, de annyira nem láttam eddig nála semmi bátorítást, hogy azt hittem utál és szólni sem mertem hozzá. Ma meg nagyon meglepődten, tényleg fura volt ez a nagy változás.
2017. aug. 4. 19:36
 4/11 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vontam le hosszútávú következtetést ebből, ezt hol látod? Mert én sehol.
2017. aug. 4. 19:38
 5/11 A kérdező kommentje:
Most nézem, hogy a kérdés lehet jobban illene az emberek kategóriába. Ha valaki megtenné, hogy jelenti, azt megköszönném.
2017. aug. 4. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

Már az maga hosszú távú következtetés, hogy úgy gondolod, emiatt nyitott feléd.

Össze-vissza írogatsz, össze-vissza beszélsz, miért nem gondolkozol?!

2017. aug. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Utolsó, nálad komoly gondok vannak.
2017. aug. 4. 21:11
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Először ekézel valakit, akivel egy szót sem beszéltél addig, hogy nem tud mosolyogni, faarcú és barátságtalan.


Aztán beszélsz vele, kiderül, hogy nem, és erre azon kezdesz agyalogni, hogy vajon mi változhatott meg benne? Esetleg semmi? Végig ilyen volt, csak nem volt interakció, vagy nem az a röhög mint egy fakutya fajta...


Aztán itt van ez a nyitott feléd történet. Úgy gondolod, azért mert valakivel beszélsz és nem mogorva vagy küld el a hóba, nyit feléd.


Ezt leírják neked szofisztikáltan erre besértődsz.


Legutolsó sorban pedig itt kérdezed ahelyett, hogy akkor és ott megkérdezted volna őt, ami egy jó alkalom is lett volna arra, hogy kifejezd az érdeklődésedet irányába.


De ja, nálam vannak komoly gondok.

2017. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
-.-"
2017. aug. 4. 21:38
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom volt jó sok negatív tapasztalata a nőkkel korábban, és egy szemernyit se bízott benned. Nem hibáztatom.
2017. aug. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!