Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttlét után sírt, mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlét után sírt, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb lámy barátommal kialakítottunk egy barátság extrákkal viszonyt. Igazából nem is én akartam főleg...így alakult. De mellette sokat telefonálunk, mást is csinálunk,mozi ilyenek.

Már 2 hónapja tart majdnem ez a plusz extra része..

Legutóbb miután együtt voltunk, felüdtünk egymás mellett ,pont megöleltem és egyszercsak elkezdett sírni, de baromi keservesen,konkrétan zokogott. Hiába kérdeztem mi a baj,nem akarta elmondani. Nem fájt semmi, nem azért,ezt kiszedtem belőle.

Ilyenkor mi van? Ez normális? Néha szoktak ilyet a lányok?

19F



2018. jan. 30. 21:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%
Beléd van esve talán? Vagy valami stresszes időszakon megy keresztül és kifakadt belőle.
2018. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%
Valószínüleg szerelmes beléd, csak nem meri megmondani (vagy esetleg terhes)
2018. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
76%

Fejezzétek már be ezt a barátság extrákkal dumát. Már a sokadik kérdésnél olvasom ezt a b..romságot. Ez SZEXKAPCSOLAT!!! Kész és pont.


Biztos érzelmi túltengése volt. Ennyi. Ha nem akarta elárulni, akkor ne kattogjon ezen az agyad.

2018. jan. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem terhes! Az teljesen biztos
2018. jan. 30. 21:14
 5/24 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, de hallgasd meg a Zaporozsec - Movie Star számát és elmúlik minden bajod, atom nagy zene.
2018. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Szexkapcsolatban nincsen barátság, de mi 3 éve jó barátok vagyunk...akkor mi ha nem barázság extrákkal🙄
2018. jan. 30. 21:15
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ,hogy bűntudata van magafelé, mert most ribnek gondolja magát; hogy így, szerelem nélkül lefeküdt veled; vagy esetleg ő többet érez irántad, és szeretne többet is szeretné, hogy tudd, de nem meri elmondani; vagy esetleg azon könnyezett be, hogy meghatódott, mert olyannyira jó volt, olyannyira magasra elmelted fel, hogy ő ezt csodaként élte meg, és könnyekben képeződött le nála. Vagy esetleg valami másik pasinál is kezdeményezett már ő; és akkor már így nem tartja feltétlenül etikusnak, hogy vagy veled belement, vagy hogy azt a másikat is megpróbálta behálózni.
2018. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
*ja és lehet,hogy pl fél, hogy soha nem lesz több; hogy érzelmileg nem fogsz vele kapcsolódni, érzelmileg nem leszel a pasija sose. Emiatt aggódik, mert lehet, hogy ő komolyabbat szeretne.
2018. jan. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
97%
Szerelmes beléd te hatökör... Ráébredt a másik kis szerencsétlen, hogy nincs olyan, hogy barátság extrákkal és többet érez irántad, ezért zavarja a tudat, hogy már két hónapja dugja egy férfi, aki nem képes neki azt mondani, hogy szeretlek és eltörött a mécses.
2018. jan. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
26%
Most mit vagy úgy oda? Mit számít egy olyan nő neked, akitől csak annyit vársz, hogy szétdobja a lábát. Többre úgysem való.
2018. jan. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!