Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együttlét után sírt, mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttlét után sírt, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés

Szóval a legjobb lámy barátommal kialakítottunk egy barátság extrákkal viszonyt. Igazából nem is én akartam főleg...így alakult. De mellette sokat telefonálunk, mást is csinálunk,mozi ilyenek.

Már 2 hónapja tart majdnem ez a plusz extra része..

Legutóbb miután együtt voltunk, felüdtünk egymás mellett ,pont megöleltem és egyszercsak elkezdett sírni, de baromi keservesen,konkrétan zokogott. Hiába kérdeztem mi a baj,nem akarta elmondani. Nem fájt semmi, nem azért,ezt kiszedtem belőle.

Ilyenkor mi van? Ez normális? Néha szoktak ilyet a lányok?

19F



2018. jan. 30. 21:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan, hogy barátok extrákkal. Valaki mindig elgyengül.


Szexkapcsolatod még lehet, de ez egy fasság. Aki a barátod, nem dugod meg, akit pedig megdugsz többször, simán lehet a párod. Azért mert jó csaj? Akkor a baráti rész is csak érdek, hogy lefeküdj vele. Viszont, "mintha a húgod lenne", akkor szereted. Össze is jöhetnél vele simán.


19 éves vagy. Az, hogy 1 ember lesz, akivel ágyba fekszel, még nem jelenti azt, hogy nem éled ki magad. Lesz egy barátnőd, nem kell évtizedekre elkötelezni magad.

Ha pedig a barátságot félted, azt már a szexnél el*fütty*tátok.

2018. febr. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Egyszerűen a voselkedésében van valami, amit nem tudnék elviselni,ha együtt lenné k. Pl nagyon sokat jár bulizni, nagyon olyan “tinis” még. Én meg nem ilyen vagyok.
2018. febr. 1. 16:04
 23/24 anonim ***** válasza:

ezt most találtam,

www.life.hu/intim/20180129-kiderult-mi-az-oka-a-szex-utani-sirasnak.html

2018. febr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Oké, és akkor miért használtad ki?


Baromi nagy köcsögség, hogy te azt mondod, hogy sokat bulizik, és ez frusztrál, miközben te is partiba vágod, ha van rá alkalmad...

2018. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!