Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura, ha egy huszonéves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, ha egy huszonéves lány jobban szeret magázódni élőben?

Figyelt kérdés

Neten nem annyira szeretem ilyen laza fórumokon, viszont élőben a munkám miatt minden idegennel udvariasnak kell lennem, és alap a magázódás is, válogatás nélkül mindenkivel, és valahogy rám ragadt, néha munkán kívül is magázódva szólok ismeretlenekhez, még velem egykorúakhoz is, és kicsit böki a csőröm, ha letegeznek élőben.

Kaptam már emiatt pár hitetlenkedő pillantást...

Tényleg ennyire furcsa?

Vagy egyenesen felháborító? (Pár arcot elnézve lehet, hogy az.)

Férfiak, nektek nagyon idegen lenne, ha egy veletek egykorú nő magázódna veletek?


2018. jan. 31. 11:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem, néha jól tud kijönni.

Hogy folyamatosan? Hát érdekes :)

2018. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
A magázás eleve nagyon gáz dolog és hülyeség, persze pl. az üzleti etikett sajnos megköveteli, de azon kívül, pláne veled egykorút magázni ritka nevetséges. Nem csoda, hogy vágják neked a pofákat.
2018. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Utolsó válaszra írva: miért ez hány éves kortól nem nevetséges? Ezt sosem tudom. Én nagyon Hello, Köszi párti vagyok, az olyan angolszászosan se nem igazán letegezés még, se nem túl idegen, de ezt hány éves korig nyomhatom?

(nem munkahelyen csinálom, hanem egy boltban pl. egy másik vásárlóval)

2018. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Én azt nem szeretem, aki személyes sértésnek veszi, ha nem tegezem le.
2018. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
74%
Engem nem zavarna hogyha magázna 24f
2018. jan. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha idegenként, első találkozáskor magázódna, egyáltalán nem venném rosszra. Ha ismerősként tenné ezt, az már furcsa lenne.

Egyébként hülyét tudok kapni az olyan emberekből akik ebből csinálnak ügyet. Pl. mikor bemegyek egy boltba és látom hogy az eladó nálam jóval fiatalabb, alapból sziával köszönök. Vicces hogy némelyik milyen felháborodottan, hangsúlyosan köszön vissza hogy JÓ NAPOT KÍVÁNOK. :-)

És rendesen látszik a sértődés a fején :-)

41f

2018. jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Engem nem bántana, nem vágnék rá fura fejet, de magamban elgondolkoznék, hogy tényleg ilyen öregnek nézek ki? Vagy mi az oka ennek? Akkor pláne, ha egy korosztályombeli tenné ezt. De ahogy azt is megszoktam, hogy a buszon az anyuka azt mondja a gyerekének, hogy "ne rúgdosd a NÉNIT" úgy ehhez is hozzászoknék. :D

21/L

2018. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem, én is szeretek magázni. Ez nem kor kérdése, bár néhányan - mint a felettem író nénike - biztos félreértik. :)
2018. jan. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
55%

szerintem is röhejes, erőltetett, béna.

én idősebbeket magázok csak. vannak idősek, akik még be is szólnak, ha tegezed, mert mintha ettől érezné magát valakinek, hogy magázod. :D

2018. jan. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

#7

Nem nézem öregnek, ha egy tizenéveshez kell szólnom, őt is magázom :)

Mondjuk engem is tizenévesnek néznek a legtöbbször :D


Egyébként nem hiszem, hogy magázással lehet megadni csak a tiszteletet, vagy ilyesmi, egyszerűen jobban tetszik a hangzása, vagy nem is tudom, nekem ez lett a természetes élőben.

2018. jan. 31. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!