Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura, ha egy huszonéves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, ha egy huszonéves lány jobban szeret magázódni élőben?

Figyelt kérdés

Neten nem annyira szeretem ilyen laza fórumokon, viszont élőben a munkám miatt minden idegennel udvariasnak kell lennem, és alap a magázódás is, válogatás nélkül mindenkivel, és valahogy rám ragadt, néha munkán kívül is magázódva szólok ismeretlenekhez, még velem egykorúakhoz is, és kicsit böki a csőröm, ha letegeznek élőben.

Kaptam már emiatt pár hitetlenkedő pillantást...

Tényleg ennyire furcsa?

Vagy egyenesen felháborító? (Pár arcot elnézve lehet, hogy az.)

Férfiak, nektek nagyon idegen lenne, ha egy veletek egykorú nő magázódna veletek?


2018. jan. 31. 11:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Sok huszoneves nönel (es 30-asnal is) pont azt latom, hogy szinte sokkent eri öket a magazas es az "URAMISTEN, ilyen öregnek nezek ki?" reakcio sem ritka.


30-as eveim közepen levö üzletemberkent en is biztosra megyek es inkabb magazodok, mig esetleg felajanlja a tegezödest. Ha kapasbol tegezödnek velem (leginkabb egykoruak vagy idösebbek), akkor elöfordul, hogy az a gondolat tamad, hogy nem tekintenek eleg komolynak vagy professzionalisnak. De nem vagyok annyira hiu, hogy ez befolyasolna a dönteseimben.

2018. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Nem látok benne semmi rosszat
2018. jan. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
63%
Nekem fura, mert én magázódni nem tudok. Az az első kérdésem mindig, hogy ugye tegeződhetünk? :D
2018. jan. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%

Munkában érthető a magázódás, bár nekem mindig egyből felajánlják a tegeződést, mert kényelmesebb általában az embereknek, és barátságosabb is.

De ha mondjuk megosmerkednék egy férfivel, és magázna, az nevetséges lenne egyszerűen.

2018. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
39%
Néznék, mint kezdő buzy a gőzfürdőben, hogy ez meg mi a tosz? 😂 Szexnél zseniális tud lenni: Asszon meg keményen, kend!
2018. jan. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

#15

Értelemszerűen nem magázódok senkivel sokáig, de ismeretlent jobban szeretek magázni első találkozáskor :)

2018. jan. 31. 14:30
 17/19 anonim ***** válasza:

Nekem fura, de nem felháborító.

Az már inkább zavarna, ha bökné a csőröd, hogy letegezlek.

És igen, nekem nagyon idegen lenne. nem tudnék vele mit kezdeni. Pedig a munkahelyemen nagyrészt magázódás van. (amit gyűlölök)

2018. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Svájcban élek, megszoktam, otthon is alap, hogy a velem egykorút is magázom.


Ők furcsán néznek rám, én meg rájuk, mikor random letegeznek :D

Kulturális különbségek, és magázva is lehet tök normálisan társalogni.

2018. jan. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem lenne szokatlan, tetszene. Nekem nehezemre megy a tegeződés mindenkivel.
2018. jan. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!