Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek csak szórakozik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak szórakozik velem, vagy komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már hónapok óta majdnem minden nap beszélgetek chaten.Egyszer olyan mintha odáig lenne értem, találkozunk , minden jól megy, majd pedig a további találkákat lemondogatja. Arra hivatkozott, hogy nincs meg az a plusz érzés. Ezek után viszont megint elhívott további randikra. én 23L vagyok ő pedig 25F.

2018. febr. 1. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Még ő sem tudja,hogy mit akar.

A további randikra el is ment?

2018. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem valahol a kettő között. Komolyan gondolná, de nincs meg az a plusz, ezért kér további randikat, hátha jön az a valami plusznak nevezett dolog. Erre tudok gondolni csak.

Lehet naiv vagyok, de remélem, hogy nem randizgat egy pasi csak azért, hogy szórakozzon. Logikátlan.

2018. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen , eljött a többi randira is . Csak nem értem , minden nap beszélünk reggeltől estig , azt mondja imád stb ...
2018. febr. 1. 13:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Majd kialakul,adj még egy kis időt neki,bár a,ha azt mondja,hogy nincs meg az a plusz,akkor én sem vagyok benne biztos,hogy érdemes "kínlódnotok".
2018. febr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszer ezt mondta, máskor meg azt , hogy nem eléggé érett hozzá ...utána meg azt , hogy imád ..
2018. febr. 1. 13:43
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nője van és téged csak megfektetni akar de a lelkiismerete közbeszól

22/F

2018. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen , ma kiderült, hogy ez van ...nagyon el vagyok kenődve
2018. febr. 3. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!