Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatalabb lányok egy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb lányok egy része miért kedveli a 18-20 éves, vagy idősebb pasikat?

Figyelt kérdés
Az hogy a férfi miért nézi az idősebb csajokat az érthető,de számoomra a forditottja ...
2010. jún. 6. 19:13
 1/10 anonim ***** válasza:

1:apakomplexus

2:tapasztaltság

2010. jún. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Miért a 18-20 éves micsoda? Középkorú? :O


Amúgy az ok egyszerű. A lányok szellemileg valamivel korábban érnek (mármint a többség :D), így maguknál valamivel öregebb srácokkal jobban meg tudják értetni magukat.

2010. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert vagányabbak vagyunk, tapasztaltabbak, érettebbek, többynire már nem vagyunk szüzek se, néhányunknak van már jogsija is, nem kell bejárnunk már az előadásokra minden nap az egyetemre, így ráérünk csajozni, és még sok minden :)


20/F

2010. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
58%
Apakomplexus? :DDDD Te jóóóó éééég! Itt nem 20-30 év különbségekről beszélünk. XD
2010. jún. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

mivel a fiúk kb. 3 évvel később érnek biológiailag és agyilag is mint a lányok.

persze attól is függ, hogy hány éves lányoknak célzod ezt a kérdést.

2010. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én sem terveztem hogy összejövök egy 21 évessel, de hát nagyon belezúgtam, és agyilag éppen hgoy súrolja a 17-et szerintem, és szerinte is :D

15/L

2010. jún. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19:16!


Részben igazad van. De nem mindenben értek veled egyet. :D

Mert pl. nekem (18L) nem azért kell idősebb pasi, mert jogsija van, vagy többet ráér. Hanem azért mert a tapasztalat azt mutatja, h a fiknak valóban több idő kell, h megérjenek...persze van kivétel, de ritka...én csak egy velem egyidős, vagy idősebb (max 2-3 év), fiút tudnék elképzelni magam mellett.

Csak kár, h nincs...:( De ez más ügy.

2010. jún. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

én 15 voltam mikor összejöttem, a párommal 26volt

most 19 leszek nem sokára és élettársak vagyunk! nekem is volt elötte velem egy idös fiuk de nem jöttem ki jol velük mert a féltékenységi meg a gyerekes hülyeségével fárasztottak:D

2010. jún. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért, mert tapasztaltabbak, és sokkal, de sokkal éretebbek. én is 15 vagyok, és a barátom 20.(:
2010. jún. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
azért kincsem, mert speciel engem nem köt le semmiféle videójáték vagy a még 3 szál szőr az arcán... óh és kérlek, már rég nem adja ez a: apakomplexus vagy pénz dolog... akkor baromság mint a huzat! ha valakinek gazdag pasi kell, az úgyis először a korban hozzáillőket keresi meg először.
2011. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!