Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ha egy fiú az utcán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha egy fiú az utcán csak úgy felajánlaná nektek, hogy meghív titeket egy étterembe 3 fogásos ebédre, akkor elfogadnátok az ajánlatát?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogyan reagálnátok egy ilyen esetre?
2015. aug. 29. 14:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
nem, otthagynám . minek mennék el egy tök idegennel bárhova is?
2015. aug. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez attól függne nálam elsősorban, hogy mennyire szimpatikus. ha igen, akkor szívesen elmennék vele, bár azt nem tudom, hogy reagálnék erre a háromfogásos ebédre, lehet, hogy kezdetnek inkább egy sütit/kávét tudnék elképzelni. :D
2015. aug. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már inkább egy fagyira hívjon meg, arra előbb igent mondanék mint erre :/
2015. aug. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem fogadnám el, szép is lenne. :) Azt sem tudom, hogy mi fán terem, de már étterembe megyünk? Az nem én vagyok.
2015. aug. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem fogadnám el. Azt se tudom ki az illető, de menjek vele "vacsizni"? :D

Nem szokásom idegenekkel elmenni bárhová is.

2015. aug. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Nem ismerem és nem is vagyok nagy étkű.
2015. aug. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
ha épp ráérnék, akkor mondanám neki, hogy elmehetünk valamerre sétálgatni, de a 3 fogásos ebédet hanyagoljuk
2015. aug. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
17%
Lerázzátok a jóképű srácot arra hivatkozva, hogy idegenekkel nem szeretnétek ebédelni, és különben is, vigyáznotok kell az alakotokra, majd hazarohantok, pityeregni kezdetek, előkapjátok az ötliteres kiszerelésű vödrös fagylaltot, és durrogtok magatokban, hogy minden pasi rohadt szemét állat. :D
2015. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ámítástechnika: a válaszod felénél az jutott még eszembe, hogy esetleg kiírják Pesten hallottamba Facebookon, hogy keresik. :DD

(egyébként nincs az olyan postokkal semmi bajom.)

2015. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért mennék el egy vadidegennel ebédelni, nézzen ki bárhogyan is? Maximum egy kávé vagy süti, de nem nagyon nézném normálisnak, aki egyből étterembe hív...
2015. aug. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!