Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy letesztel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy leteszteltétek a jövendőbeli párotokat?

Figyelt kérdés

Pl én csak úgy jönnék össze valakivel, hogy előtte úgyszólván leteszteltem afelől, hogy valóban hűséges lenne-e hozzám.

Ez nem azt jelenti, hogy még csak ismerkedő státuszban tartunk, mert akkor természetesen bárki megteheti, hogy talál egy jobban és inkább amellett köt ki végül. Hanem olyan esetben, amikor már össze is jöhetnétek a kiszemelttel, csak előbb le akarjátok tesztelni, hogy így is összefekszik-e valaki mással.


2018. febr. 2. 13:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Es azt hogy biztositod be hogy 5/10 ev utan is huseges e??
2018. febr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Butaság. Ez itt kérlek a "felnőtt párkapcsolatok" témakör. Nem tesztelek senkit. A bizalmam ingyen van. Megbízom mindenkiben addig, amíg el nem játssza azt.

Ha rossz fát tesz a tűzre, és úgy érzem nem akarom megbeszélni akkor ennyi volt. De addig nem mérgezem a kapcsolatot illetve magamat sem ilyen borotságokkal.

2018. febr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem, aljas és gusztustalan dolognak tartom eztt a tesztelgetést. Engem egyszer teszteltek így, amin sikeresen át is mentem, de amint kiderült, mi történt, azonnal lezártam az ismerkedést. Ha valaki nem képes megadni nekem a teljes bizalmat, mint ahogy én is megadom mindenkinek, attól nem akarok semmit.
2018. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1. Nyilván sehogy!


2. A bizalmat ki kell érdemelni...

2018. febr. 2. 13:23
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Szánalmas elképzelés.Nekem biztos nem kellene párnak aki így gondolkodik.
2018. febr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Nagyon el vagy tévedve, a bizalom pont azért bizalom, mert feltétel nélküli. Én hányok a bizalmatlan, féltékeny emberektől, volt szerencsém egy ilyen exhez, azóta instant szakítóok, szerelem ide vagy oda. Én nem osztogatok második, hatodik, nyolcvadadik esélyt, de amíg valaki át nem ver, addig nem fogom a korábbi csalódásaimért büntetni.
2018. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

1. Nem jövök össze ismeretlennel, csak olyannal, akit már ismerek jó ideje, így nem kell bizalmatlankodnom.

2. Ha tesztelném, akkor én hazudnék neki. Így milyen jogon várnám el, hogy ő őszinte legyen hozzám?

3. Mit segít, ha tesztelem és nem csal meg? Nem garantálja, hogy x idő után se fog félrelépni.

N

2018. febr. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6. Fogalomzavar... A bizalmat igenis ki kell érdemelni. Ostobaság megbízni valakiben, akiről nem tudod, hogy bízhatsz-e benne.
2018. febr. 2. 13:30
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha már eljutok valakivel odáig, hogy egyáltalán fontolgassam azt, hogy összejöjjünk, akkor már ismerem annyira, hogy el tudjam dönteni, megadom-e a bizalmat vagy sem. Innentől kezdve minden tesztelgetés nettó aljasság.
2018. febr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

Ez iszonyatosan eretlen hozzaallas!

Ha kiallja a "probat" semmi sem garantalja, hogy ez mindig igy is lesz.

Azzal a mentalitassal pedig sok sikert, hogy a te bizalmadat ki kell erdemelni.


Egy parkapcsolatban, föleg az elejen rengeteg szituacio van, ami probara teszi a kapcsolatot. Pl. az intimitas, a baratok, rokonok megismerese, kirandulasok stb. Gyakorlatilag az egesz arra megy ki, hogy ket ember hajlando -e harmonizalni (egymashoz csiszolodni), vagy tulsagosan különböznek fontos dolgokban. Ahogyan az evek soran egyre többet tapasztaltam, tisztaban lettem sajat igenyeimmel es azokkal a viselkedesformakkal, amik arra utalnak, hogy nem valoszinü, hogy tartosan müködhetne köztünk. De szandekosan nem "vizsgaztatnek" olyan embert, akit szeretek es tisztelek! Onnantol kezdve bebizonyitod, hogy te nem tekintessz ra egyenrangu felkent.

2018. febr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!