Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy valaki nem érdemli meg, hogy szeressék?

Figyelt kérdés

A szüleimmel, rokonaimmal egész gyerekkoromban rossz volt a kapcsolatom, a párkapcsolatok meg sose jöttek ki. Mindig olyan valaki tetszett, aki foglalt vagy messze van, illetve többnyire a kettő együtt.

Illetve a párkapcsolataimban is mindig nehézségeim vannak, és azt érzem, engem nem lehet szeretni.

Most együtt vagyunk, de már kb biztos vagyok benne, ha valaha elhagyna, soha többet nem kell senki.

24 vagyok, de rettentően öregnek érzem magam, legszívesebben 14 lennék megint.


-lány-


2018. febr. 2. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

"párkapcsolataimban"


itt a baj, ezzel van a baj. a tobbes szammal, ugy szamolod oket mint egy marek buzat

2018. febr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy 24 éves korra a kettő olyan sok lenne. Többet meg, mint írtam, nem tervezek.

Ha összejött volna az elsővel, most nem lenne második.

2018. febr. 2. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem. Viszont tipikusan pszichés probléma az ilyen "keretezése" a történetnek, hogy nem lehet szeretni, stb... Egy rossz berögződés, amit sikerült sémává alakítanod. Én felkeresnék egy szakembert, nem olyan vészes ez a probléma, de már-már tankönyvi példája annak, mikor valaki félrevezeti magát a korábbi élményeire építve az új kapcsolatait.
2018. febr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Van, egy olyan nővel kavartam, aki nem érdemli meg: kihasznál, átver, mosolyogva hazudik az emberek képébe hosszú távon is, tojik rá hogy tapos bele mások lelkébe, előadja reklámozza a sikert miközben semmilye nincs, mert minden pénzt elszór. Ez egy modellszerűen nárcisztikus, pszichopata jellemzőkkel bíró nő volt.

Sokan szeretik még is (egy ideig) a szépsége miatt.

2018. febr. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
It az a probléma valószínűleg, hogy te nem szereted magadat. Ezért nem tudod elhinni azt sem, hogy más szeretni tudna. Kezdj el másképp tekinteni magadra, vagy csak kezdj el úgy tenni az elején, mintha aki elhiszi, hogy lehet szeretni. Talán változás is lesz. ;)
2018. febr. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, igaza van annak, aki azt mondja, hogy kezd el élni. Tanulj, sportolj, stb. és így idővel kialakul a kapcsolati hálód, megismer valaki jobban, és rád talál a boldogság ezen része is. Ne add fel, inkább cselekedj!
2018. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

És a "Talán"-t itt ironikusnak szántam, = biztosan-nal.

Magam is tapasztaltam, mekkora formáló ereje van ennek.

Mondom, ha nem hiszed, először csak tettesd fejben. Fake it until you make it.

2018. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van, csak nem Te vagy az. Pl Hitler, Sztálin, vagy a pszichopata sorozatgyilkosok nem érdemlik meg. Ha Te egyik sem vagy, akkor megérdemled, hogy szeressenek.
2018. febr. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van. Volt egy férfi az életembe egy rovid ideig, aki nem érdemel semmit. Egy gonosz, lelketlen, üres ember. Ilyen jelenséggel addig és azóta sem találkoztam. Remélem ma is egyedül van és nincs olyan nő, aki szóba áll vele, vagy nem menekül el előle nagyon gyorsan. Simán mutatta a pszichopátia jeleit.
2018. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok tisztában azzal miért, talán el vagyok átkozva, nem tudom az okát, de kiskoromtól kezdve érzem, hogy a szeretet nem érhető el számomra. Esélytelen minden téren.
2018. febr. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!