Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem soha sem szerettek. Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem soha sem szerettek. Van olyan, hogy valaki nem érdemli meg hogy szeressék?

Figyelt kérdés

Az anyukám kiskoromban meghalt, neki én voltam a mindene. Apu szeretett, de sokszor lealázott, lehordott mindennek az anyu halála utáni években a haverjai előtt, és a mai napig azt hallom vissza. Ő 5 éve halt meg.

A nagyim van nekem már csak, ő nagyon-nagyon szeret ezt tudom, én is őt, olyan mintha az anyukám lenne.

Vannak távoli rokonaim, de ők a kötelező telefonhívásokon kívül nem kíváncsiak rám. Ha felhívom őket hamar leráznak, és csak kioktatnak engem. Barátaim nincsenek, mert ha én nem keresem őket, akkor ők nem hívnak. Kb senkit sem érdeklek igazán, csak a nagyimat.


Párkapcsolatom még soha sem volt, de úgy érzem én senkit sem érdeklek. Egy szürke senki vagyok, én nem keltem fel senki érdeklődését. Nehezen nyílok meg, úgy érzem mindenki jobb nálam. El vagyok nagyon keseredve...


2011. márc. 15. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
fiu v lany?
2011. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
korod?
2011. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Engem sohasem szerettek" "anyukám...neki én voltam a mindene" "apu szeretett" "a nagyim... nagyon-nagyon szeret.."

Most akkor az első mondat így értelmét veszti rögtön...

Nekem rengeteg "távoli rokonom" van, ezekből csak egy családdal tartom a kapcsolatot, ők itt élnek velünk egy faluban, viszont a többiekkel annyira durván nem tartom a kapcsot, hogy van, akiről azt is elfelejtettem, hogy hogy hívják. Ez elég kínos tud lenni egy családi találkozón (ld.:nagymama szülinapja)

A másik meg az, hogy te is tudod, hgoy nem midnenki jobb nálad, vannak rettenetes emberek, és attól hogy nem tűnsz ki a tömegből, nem leszel egy senki. Nagymamád számára például biztos a világ középpontja körül vagy valahol :)

2011. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
de gondolom kedves harmadik, hogy ő már szeretné, ha nem csak a nagymamájának lenne fontos...mi lenne ha belegondolnál a helyzetébe és csak utána logikáznád szét magad?
2011. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön támadni! Én nem teljesen megértem, amit érez, (hasonló helyzetben vagyok, totál egyedül) ezen nem hiszem hogy máshogy tudna segíteni, mint hogy erőt vesz magán, és próbálkozik, ha ez számára annyira fontos.

Én is nyilván tudnék ezen változtatni, ha akarnék, de nekem megfelel így.

2011. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? nemed?
2011. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*Én teljesen megértem Az a nem nem tudom hogy került oda :D
2011. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akinek vannak érzései, alanyi jogon megérdemli, nem kell ehhez híresnek és tökéletesnek lenni.
2011. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Talán nem a megfelelő emberek között kerestél eddig barátokat. Te sem vagy alsóbbrendű a többi embernél és bizonyára van olyan, akivel jó barátok lennétek.


De mondd inkább el, hogy te mit szeretsz: Mi a hobbid, mi érdekel...stb.

2011. márc. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!