Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más is érezte már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már úgy, hogy nem érdemli meg, hogy szeressék?

Figyelt kérdés

Hát nem férne ide ki minden amin keresztül mentem. Lényeg az, hogy volt már pár barátom de egyikük sem szeretett engem igazából. 1-2hetesek voltak volt egy 3hónapos akit nagyon szerettem de ő megcsalt és a végén el is mondta h nem is szeretett..nagyon sok minden történt. keresem magamban a hibát. annyira nem tartom magam bombázónak, olyan középréteg lehetek szerintem :) és kövér sem vagyok 165cm 50kg. Nem vagyok lapos, pattanásos vagy egyebek és nem is ez a lényeg most. Törődök a külsőmmel és ápolt vagyok. A belsőmön nagyon sokat változtattam már, de nem értem még mindig hogy mi a hiba. És a környezetem sem :S Az a gáz, hogy már addig eljutottam, hogy soha nem fognak szeretni mert valami baj van velem, és nem is érdemlem meg. Tudom hülyeség. De érez vagy érzett valaki hasonlóan? És el fog ez múlni?:( Kb másfél éve van. Köszönöm annak aki ír :)

egy elkeseredett tinilány :(


2010. ápr. 10. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát én is így vagyok vele. Csak én nekem sose volt pasim és nem érdeklődnek irántam.. én is középréteg vagyok a te szavaiddal élve..+ semmiben sem vagyok jó.. ilyenek.


14/L

2010. ápr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

sajnálom hogy így érzel, hidd el egyszer megfogod találni az igazit, és nem igaz hogy senki sem szeret. ottvannak a családod, a barátaid. és lesz olyan fiú is, aki tényleg szeretni fog. lehet hogy az eddigi barátaid mind ilyen parasztok voltak, és nem jöttek rá hogy mennyit érsz. kb ennyi, majd lesz valaki, aki meglátja benned a jót

;)

2010. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, én is gyakran érzem ezt. Bár engem volt aki szeretett...meg vannak is (család) és remélem a mostani párom is szeret, mert én őt nagyon...

De ettől függetlenül gyakran éreztem azt hogy én mindezt meg sem érdemelném...

L/18

2010. ápr. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha engem kérdezel, nem, nem fog elmúlni... Én is ebben a cipőben járok, és nem múlik sehogy sem. Az alkohollal is próbálkoztam, illetve drogokkal, hátha addig máshogy fogom fel, de nem segítettek, csak rontottak a helyzeten. Azóta voltam pszihiáternél, ahová azóta is járok. Nekem antiszociális személyiségzavart állapítottak meg.

Bár én nem elkeseredett vagyok, nálam is van valami... Jóképűnek tartanak, 70 kg vagyok, sportos alkattal, és 175 cm magas, mégsincs évek óta kapcsolatom... Ez van!

2010. ápr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

igazából nincsenek nagy elvárásaim, nem várom a fehér lovas herceget, egyszerűen csak szeretnék valakit akit szerethetek és aki viszont szeret..akire számíthatok :)

remélem elmúlik ez a rossz érzés, mert sokat sírok is miatta :( minden barátnőm szerelmes és elég nehéz így =/

fiú haverjaim vannak, de egyikkel sem akarok járni, mégis minden tali előtt elmondják hogy ne értsek félre valamit, tudom nem úgy értik, de annyira rosszul esik, úgy érzem olyankor, hogy azt mondják, ne is reménykedj, soha nem járnék egy olyannal mint te :S :(

2010. ápr. 10. 23:15
 6/9 A kérdező kommentje:
23:14 én is mentem, csak én pszihológushoz, azt állapította meg, hogy túl nagy a szeretetigényem, ezért sokat van szeretethiányom, ezen kívül önbizalomhiányom van, és nem tudok mérges lenni azokra akik megbántanak mert úgy érzem igazuk van és nem érek semmit :S ami azért rossz, mert nem is tudom levezetni ezt, aki mérges az legalább levezeti valahogy..=/
2010. ápr. 10. 23:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Majd megjön egyszer az igazi, és önbizalmat önt beléd! Ne aggódj!
2010. ápr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pár idióta, éretlen fiú jól taccsravágta az önbizalmadat, emiatt érzel így...sajnos ez egy ördögi kör, mivel ha így érzed magad, azt a körülötted lévők is megérzik ... Szerintem ne akard, hogy annyira szeressen valaki, magadat szeresd, ez a legfontosabb, olyan dolgokat csinálj, amiktől te érzed jól magad, ami örömet szerez...ne akarj állandóan megfelelni, légy kicsit önző, törődj magaddal! - meglátod mikor elkezded egyedül is jól érezni magad, azt veszed észre egyre többen nem akarják majd, hogy egyedül legyél :) Tapasztalat, nagy csalódás után ugyanígy voltam mint te, és ez a folyamat játszódott le - és igen, nekem sem 2 hét volt, hanem 9 hónap. Ahogy írtad többen is megbántottak, de próbáld meg amit írtam!
2010. ápr. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

23:14 vagyok...

Az én bajom abban minősül meg, hogy nem tudom átélni a mások helyzetét, nem érzem, hogy valakivel is egyet kéne értenem. Emiatt sok a konfliktus az életemben. Nem érzek senki iránt semmit, megbánást nem tausítok.

Vágyom arra, hogy szerethessek, illetve én tudjak szeretni, mégsem teszek érte semmit! Everybody lies-- Ennyi a lényeg!

2010. ápr. 11. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!