Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ötletelni kéne! Mit "hagyjak"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletelni kéne! Mit "hagyjak" a hétvégén a barátom lakásán, hogy amikor ő jövő héten dolgozik, én eljöhessek érte?

Figyelt kérdés

Töltő, pénztárca, karóra nem jó, mert az top1 dolog, így nekem is fel kell hogy tűnjön már vasárnap este, így elég furi lenne, hogy mondjuk csak kedd reggel tűnik fel, és kedd napközben beugrok érte, amikor ő nincs otthon...

Legyen egy melltartó, ami nagyon fontos lenne másnapra, vagy valami ruhadarab, kardigán? De az meg nem túl nyomós indok.

Esetleg kirakom a bankkártyám a fiókomba (de azt is milyen indokkal magyaráznám?) és az ugye nem tűnik fel rögtön, csak ugye mikor pénzt akarnék felvenni, az meg lehet kedd vagy szerda délután is


Előre is köszönöm a hasznos és előítélet nélküli válaszaitokat!

Köszönöm...


2018. febr. 3. 04:57
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, hogy ezzel mit akarsz elérni. Egy kapcsolat alapja az őszinte kommunikáció.

Tehát ha amúgy nem látod hétközben, akkor azt kéne jelezni neki, nem ármánykodni.

Szerintem ruhát hagyj nála, ha nagyon akarod vagy sminkcuccot. De ellenzem az ilyet.

2018. febr. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Át akarod nézni a lakást? :D

Szemüveg? Ha van olvasó, akkor ez jó lehet.

Vitaminok? Ez nem sürgős dolog de van aki ragaszkodik nagyon hozzá. Fülbevaló, ékszer? Sál, kesztyű? Ha hétvégén nem mész sehova, lehet fel sem tűnik, hogy elhagytad. Bármi ami a munkahelyeddel kapcsolatos: határidőnapló, papírok, stb.

2018. febr. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Ez a FELNŐTT PÁRKAPCSOLATOK kategória, kislány.


Menj a Tinibe az ilyen gyerekes játszmáddal.

2018. febr. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Az eszedet valószínűleg otthagytad legutóbb, ha volt egyáltalán. :D
2018. febr. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%
Miért kell kijátszani a másikat? Ha valamit meg akarsz tudni, kérdezz rá. Hiszen egy kapcsolat őszinteségen alapul. Ha az nincs meg, akkor kár erőltetni.
2018. febr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért szeretnél odamenni a lakásába olyankor, amikor ő nincs otthon?
2018. febr. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

Rendelj a netpincérről és fizesd kártyával, így kint tudod hagyni. Amúgy ez sem túl jó, mert személyivel tudsz pénzt felvenni a bankban.


Hagyj ott jegyzetet az egyetemhez, de ez sem jó...


Igazából, ha nem akarja, hogy ott legyél egyedül, haza fog ugrani, hogy elhozza neked azt az akármit, ha pedig nem zavarja, akkor egy sima sminkcuccért is megengedi, hogy felugorj, ha nincs ott.


Én alapozót hagynék ott, az viszonylag fontos sminkholmi.

2018. febr. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%

Nem egyszerűbb megmondani hogy hétközben is szeretnél vele találkozni?!


Vagy akkor akarsz menni amikor ő nincs otthon? Azt meg hogyan? Bekuncsorogsz a szüleihez? Vagy betörsz? :D

2018. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Vibrit.
2018. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!