Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek el randizni a másik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el randizni a másik sráccal?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy pár hete randizgatok egy pasival, de elég furán viselkedik. Mármint, a találkozók tök jók(heti 2-3), de mikor nem vagyunk együtt, egyáltalán nem keres. Viszont így nem nagyon tud kialalkulni bizalom sem iránta...még beleszeretni sem merek. Ha legközelebb találkozunk, mindenképp megbeszélem ezt vele, bár most sem beszéltünk 2 napja..


Van egy másik srác, akivel már előtte beszélgettem és elhívott találkozni. Valahogy úgy érzem, hogy nem kéne elszalasztanom, mert szimpatikus és lehet a “barátom”(nem az még hivatalosan) igazából csak talonban tart, vagy nem tudom, de nekem elég fura, hogy néha napokig nem beszélünk. Pedig online van sokat és hívhatna is. Ti mit tennétek?



2018. febr. 3. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%

El kell menned mindenképp,hogy ismerd meg a másik nemet jobban.

Fizesd a számla felét,és nem lesz vita,sem sértődöttség ha nem lesz folytatás.

2018. febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Mi lenne, ha elmondanád neki, hogy igényled a randik közötti kapcsolattartást is. Vagy mondjuk ráírhatnál te is.
2018. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Panaszkodsz, hogy keveset keres, de azert te sem keresed napokig :D. Ilyen bullshiteket nokent nem tudok felfogni :D.
2018. febr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Hol írtam, hogy én nem keresem? Én is szoktam írni neki de nem valami kommunikatív cseten..erőltetni meg nem akarom.


2 opciót látok: vagy van neki más is a képben,vagy függetlenebb típus és nehezen kezd el kötődni. Ez persze nem gond, mert én is, de amíg az első verziót nem tudom kizárni..addig nehéz is lesz jobban megbíznom benne.

2018. febr. 3. 11:16
 5/15 anonim ***** válasza:
50%
Aha. Te nem bízol a pasasban, mert nem keres téged, de közben párhuzamosan másik sráccal is randizgatnál.
2018. febr. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
#5: Ugye? Tipikus példája a "megcsaltalak, mert nem bíztam benned" kamunak. 😂
2018. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5 Nyilván erre én is gondoltam, ezért írtam ki a kérdést :D Nem vagyunk még együtt, így nemis beszélhetünk megcsalásról. Viszont elég rosszul esne, ha egy szimpi pasit azért szalasztanék el, mert kiderül, hogy ő mondjuk mást választ helyettem. Persze ez még csak kombinálás..de akkor is érdekes, hogy ismerkedés elején vagyunk, mikor oda kéne lenni egymásért, ő meg napokig tojik rám.
2018. febr. 3. 11:30
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Jézusom, kérdező sok volt nekem így reggelre 😂
2018. febr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Nem megcsalasrol beszeltek amugy... hanem te nem bizol a pasasban, mert lehet hogy ez es ez van, holott te vagy az egyeduli, aki masikkal akar randizgatni a pasival parhuzamosan :D. Es meg neked vannak bizalmi problemaid :D. Erre az anomaliara probaltak neked ravilagitani.
2018. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Honnan tudod ilyen biztosra, hogy ő nem randizgat mással? Amúgy meg a kérdés egyelőre elméleti, nem voltam senkivel randizni, csak a lehetőség áll fent :D De úgysem lenne hozzá lelkiismeretem, úgyhogy előbb inkább megbeszélem a dolgot a “barátommal”, és talán utána megyek.
2018. febr. 3. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!