Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Járnátok egy olyan nővel, akinek nincs hüvelynyílása?

Figyelt kérdés

Az impotenciás kérdés ihletett meg.

Azt hiszem, ez így kb ugyanaz. Tehát képtelen a nő vaginális közösülésre.



2018. febr. 3. 18:03
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
15%

Kisebb gondom is nagyobb most ennél közel 39 °C-os lázzal, de azért igyekszem érdemben válaszolni :)

Ha tökéletes harmónia lenne köztünk és minden más módon ő is megpróbál kielégíteni, akkor miért ne? De ehhez tényleg nagyon kell klappolnia a személyiségünknek.

2018. febr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
98%
Mert még annak a nőnek is szét akarjátok feszíteni mindenét a farkatokkal, akinek van hüvelynyílása. A fhaszkivan már azzal, hogy minden pasi a végbelemben akar járni, meg öklendezésig nyeletni a farkát... Nem hiszem el komolyan.
2018. febr. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
0%
#10-es. Ne, már. Ugye, nem mondod komolyan? :(
2018. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
Bogyszex mehet?
2018. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
Istenem, dehogy! Itt csak nagy a szájuk a fiúknak. Bizonyítaniuk kell, mint, minden hol... illetve poénkodnak.
2018. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
100%
14-es, dehogynem. Már lassan ott tartok, hogy a tökéletes férfi első tulajdonsága, hogy aszexuális. 78%-osnak tök igaza van.
2018. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
24%
Járnék. Van füle, köldöke, orrlyuka, sőt, még szemhéja is, az alá is be lehet fröcskölni.
2018. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
0%

#13

Ugyanmár,képzeld vannak férfiak akik szeretik a prosztatamasszázst,meg olyanok is akiknek az öklendezős szopatás kimondottan visszataszító.

Úgy állítod be mintha muszáj lenne tenned bármit is amit nem szeretnél!

2018. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%

#16

De, sajnos igen. Nagyon szeretem a szexet, rá lehet venni minden bolondságra, minden pózban, stílusban és helyen. És mégis rengeteg férfitől, akivel ez szóbajött, megkaptam a szájhúzogatást, mert a mélytorok és az anál nálam tabu. Mert fáj, mert undorodom tőle, mert nem szeretem. Pontosan úgy, ahogy belém akarták erőltetni a fogamzásgátlót is a párjaim, meg mindig bszogatták a segglyukamat, akkor is, mikor azt mondtam ezredszerre, hogy nem és vedd el onnan a kva ujjad, mert letöröm.

2018. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
100%

76% 78%


Nekem inkább abból van elegem, hogy kb. betegesen lenézően pofáznak a nőkről, ilyenek-olyanok a nők, de közben itt bőgnek folyamatosan ezek szerencsétlenek, hogy brühühühü miért nincsen barátnőm?

Teóriákat állítanak fel, mindenki hibás, csak ők nem, mama pici agyondicsért fiai.

Nyilván ezt a 64% és tsai nyomikra értem, nem a normálisabbakra, akik ugyanúgy undorodnak ezektől. Pofáznak, hogy jaaaj menstruáló nők, közben ugyanazt a picsogást folytatják évek óta, mint valami óvodás kisgyerek.

2018. febr. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!