Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Járnátok egy olyan nővel, akinek nincs hüvelynyílása?

Figyelt kérdés

Az impotenciás kérdés ihletett meg.

Azt hiszem, ez így kb ugyanaz. Tehát képtelen a nő vaginális közösülésre.



2018. febr. 3. 18:03
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
0%

Fejezzétek már be légyszíves ezt a 0-ra pontozást.Tudom,hogy nehéz nem érzelemből dönteni de higgyétek el fantasztikus dolog a logikai sík.

A humor és az irónia is csodálatos dolog.

2018. febr. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
Ha mesterséges úton meg tudna termékenyülni, és császárral szülni is tudna, akkor lehet. Ha nem, akkor nem, mert én mindenképpen szeretnék gyereket.
2018. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
74%

Te Leg... nem tudom mi most, rossz voltam matekból. :)

Javíthatatlan vagy... :))

2018. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
2018. febr. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
100%

Meg még túl pesszimista. Azt hiszel, amit akarsz.

Mondjuk engem nem versz át, jó csákó vagy, mondhatsz bármit.

2018. febr. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
0%
#33, #35: Na, ez is beivott így szombat este. Csesszétek meg, ma kajak minden részeg?
2018. febr. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
Rólam beszélsz? :)) Mondjuk, egy sört meginnék, de nincs kedvem ezért boltba menni, te gondolatolvasó vagy. :)
2018. febr. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
Tequilám van, Ángyesz.:) Úgysem fogy.:D
2018. febr. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
0%
Egyetlen egy ember nem kívánt jobbulást, csak lepontozni tudjátok egymást. Szánalom.
2018. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
0%
#37: Szegény embert még az Ág(nyeszka) is húzza. Nincs semmije, se piája, se söre. Egyébként te most tényleg részeg vagy? Olyan furcsa vagy, cseszd meg. Neked van hüvelynyílásod? Furcsa téged látni egy olyan kérdés alatt látni, amiben arról írnak, hogy valakinek nincs hüvelynyílása.
2018. febr. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!