Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Járnátok egy olyan nővel, akinek nincs hüvelynyílása?

Figyelt kérdés

Az impotenciás kérdés ihletett meg.

Azt hiszem, ez így kb ugyanaz. Tehát képtelen a nő vaginális közösülésre.



2018. febr. 3. 18:03
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
100%

És szar, mikor direkt vagy indirekt módon ezért kapod meg, hogy nem vagy elég jó az ágyban, nem vagy egy istennő, nem vagy elég bevállalós vagy szexi.


És tudom, hogy ezért, mert mikor rákérdezek, hogy mi kellene, mit csináljak másképp, egyből ez az óhaj. Meg ez a hiszti tárgya. Dugjátok egymást, torka meg végbele van a férfiaknak is. Aztán még ők homofóboskodnak.

2018. febr. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
100%
#22 Az is gusztustalan, de szerencsére ilyen emberekkel csak a neten találkoztam eddig. Ilyen a 61 (most már csak 59) százalékos hisztigép is, aki mindig nőgyűlölő regényeket ír, meg ilyen a 47%-os is. Szemben ezekkel az aberráltakkal, akikhez személyesen is volt szerencsém, szerencsére nem sokukkal kerültem testközelbe, annál jobban figyelek.
2018. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
96%

#21. Ez szomorú. :( Szinte hihetetlen. Ne haragudjatok, nekem nincs túl sok tapasztalatom én sajnos, vagy nem sajnos, csak a férjemből tudok kiindulni. És ő soha nem kért tőlem olyat, ami nekem rossz lett volna, mondjuk, anál, meg mélytorok. Szóval, ezt nem is értem....

Nagyon elkeserítő akkor mostanában a helyzet. :((

2018. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
21%

Igen,nagyon elkeserítő a helyzet Ágnyeszka ,hogy láthatóan ahelyett,hogy olyat választanának a lányok/nők akivel összhangban vannak inkább itt picsognak.

És még akkor én rinyálok,exem,faxom megáll! :D

2018. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
0%

Ágnyeszka. Arról beszélj, hogy kötöznél-e hozzá répát, ha szépen megkérem rá. :D

31/f

2018. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
9%
#23: Egészen véletlenül te nem tavaly váltál el a férjedtől, kígyónak-békának elhordtad, s tíz műkörömmel harcoltál a jussodért különféle korrupt ügyvédekkel az oldaladon? Felettébb érdekes, hogy máris szent a béke közöttetek.
2018. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudunk olyat választani, mert a választék egy gané. Okkal vagyok egyedül évek óta. Egyből szórom ki a fenébe az illetőt, ha ilyen igényei vannak.eg ha ostoba/nyávogós/kényes/depis/ócska beszélgetéseket folytat/felületes. Az ilyenek csak bosszantanak.


Pedig amit én várok, az nem több egy átlagos, normális embernél, szóval nincs itt semmiféle egekbe lőtt elvárás...

2018. febr. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
68%
Igen, elváltam. De, tapasztalatott (úgy látszik szerencsére) csak vele szereztem. Remélem, nem gond.
2018. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 anonim ***** válasza:
38%
Simán, mert nem No.1 témám a szex.
2018. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/60 anonim ***** válasza:
16%
#28: Nem gond a kamu. Igazából megszoktam, hogy mindegyikőtök tökéletesen ért a matematikai alapműveletekhez, például ahhoz, hogyan kell az eddigi pasik, férjek, egyéjszakások számát elosztani tízzel. Egyébként a vagyon megvan már? Vagy még most sem dolgozol, s még mindig otthon lébecolsz?
2018. febr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!