Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is talalkoztatok mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is talalkoztatok mar hasonloval?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy fb a kepei nagyreszen nagyon jol nezki 10/10 de vannak kepek ahol mintha nem is o lenne. Szoval inkabb azokon csunyacska.
2018. febr. 3. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Fhoto shop
2018. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Mien undorotoak vagytok ferfiak
2018. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

A fotó nem releváns ilyen szempontból.

Számítanak a fényviszonyok is, milyen volt a smink/ruha rajta amelyet viselt. (Az összhatás végett)

2018. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Dobtok valakit mert a masik jobban nezz ki,mien egy felszines undormanxok vagytok keozeld en is szeretnek jo no lenni allitolag lehetseges de megse tudom .olysn idegesito mert pl szebb valsmi mint a masik vsgy nagyobb a melle,akkor ha valakivel a szerelmeddel osdzevesztek,es kerestek kulsosegeket is.veszebb rajta pl valami dobtok egy lanyt egy masikert mert nagyobb a melle stb.meg hogy nem a kulsore mentek,csak a szebb emberek idegesotoek,es igszsagtalan sz,egxiken miert szebb valami mint a mssikon,miert nezz ki jobbsn .miert o nezz ki jol azon a nyymvat kepen.de a rendes lanyok,miert nem nrzhrtnek ki jol azon a nysmvat nyomotult krpen nem is fenykepezem magsm,pedig en mirrt ne fenykepezzem magam

.Mar unalmas,h sose tudok csinos sexi nö lenni,masnak annyi problemaja van ilyeneknek nincd is csak magukkal foglalkoznak,hogyan tudnanak jobban mutatni egy krpen.ilyen emberek egy önző. Kigssznalhsk a masikat,mert azt hidzik h ok joll nrznek ki es megtehetik.en meg mindig gorcsolok ,felek kjmenni az utcara ,sokszor ugy nezek ki.

2018. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

A képek sokszor torzítanak, meg sok függ a beállításon, fényviszonyok stb.

Olyat is ismerek, aki élőben másmilyen hatást kelt, pl olyan apróság miatt, hogy a fotóin mindig elöl van a haja, élőben meg a füle mögé teszi stb.

2018. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a barátnőm élőben 10/10, képeken meg egyszerűen borzasztó általában. :D még jó hogy nem képeken nézegetem, hanem élőben. :D
2018. febr. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én így a szaktársaimmal vagyok. Mivel anno sok adminisztrációs és egyéb ügyet intéztem, sokszor jöttek oda hozzám személyesen emberek, akikkel előtte fb-n megbeszéltük, hogy hol/mikor találkozzunk... Hát ők megismertek, de én őket biztosan nem, ha nem szólnak hogy hali. Olyan jó nők voltak képen, hogy néha kellemetlenül éreztem magam, hogy én ilyen kis semmilyen vagyok, aztán megláttam élőben és minden idealizált jó nő dolog elszállt. Persze, vannak szép lányok nálunk is páran, de a többség csak képen néz ki jó nőnek, amúgy meg vagy sokkal laposabb/csoffadtabb, vagy sokkal ducibb, vagy sokkal rondább a bőre/haja, sokkal igénytelenebb... A fb már csak ilyen, a random lekapott képeknek szabad csak hinni. Vagy annak sem, engem pl fel nem ismerne senki a 2 évvel ezelőtti képeimen, ahol deszka alkattal és tüsisre vágatott hajjal virítottam anorexiából gyógyulófélben. Mint egy rossz lezbi, úgy néztem ki. Most sem vagyok szépségkirálynő, de legalább megnőtt a hajam és a mellem.
2018. febr. 4. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Barátnőm is élőben egészen más, képeken kicsit magasabbnak és vadabbnak tünt (jó soványabb is volt tény), de valoságban szelidebb. Viszont ahogy megismertem beleszerettem, mosolya és gyönyörű arcáról nem igen tudtam levenni a szememet az első randi alkalmával, épp annyira nőiesen telt amennyire kell hogy legyen egy lány. Igaz még csak 2 éve vagyunk együtt de mai napig is szenvedélyesen szeretjük egymást.


Viszont volt forditva is anno, mikor élőben sokkal csinosabb volt a lány mint a képeken.

2018. febr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Szerintetrk is durva?

A baratom nem foglalkozik vrlem,es verekedett is dirva szerintetek,es mindig a semmiertbantott.kek lila volt a labam karom ahol utott meg is o csalt meg,miert volt ez,talan össue függ. Hogy pl nem vagyok eleg vonzo vsgy pl kicsik a melleim.ha nagyon bomvs no lennek tenyeren hordozna.es miert szeretem ennxira ha ogy os viseljedik?

2018. febr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Oké!

Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ


Menü Menü

Mit keresel?

Keress! Egy véletlen kérdés

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem


Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.


A kérdés

Szerintetrk is durva?

A baratom nem foglalkozik vrlem,es verekedett is dirva szerintetek,es mindig a semmiertbantott.kek lila volt a labam karom ahol utott meg is o csalt meg,miert volt ez,talan össue függ. Hogy pl nem vagyok eleg vonzo vsgy pl kicsik a melleim.ha nagyon bomvs no lennek tenyeren hordozna.es miert szeretem ennxira ha ogy os viseljedik?


Még nem adtál meg a kérdésedhez kulcsszavakat!


tegnap 23:37 Privát üzenet Tetszik

Kérdés kiemelése



A válaszok

1 2

A kérdező kommentje:


Tudok irni,de nincs telefpnom kaptam kolcspnbe egy rosszabat,attol meg tud valak irni ha ilyen telefonja van


# 11/14 Időpont ma 00:31 Privát üzenet


Ő akkor is bántana téged ha te lennél a 2018 as playmate királynő, méghozzá azért mert egy gyáva szar alak aki tökéletesen alkalmatlan bármiféle párkapcsolatra.


Neked nem a pici cicid a legnagyobb problémád angyalom hanem az hogy személyiségzavarban küzdesz, és nem akarod vállalni a felelőséget az életedért és kapaszkodsz egy ilyen féregbe akit a párodnak tartasz.


Kérdés miért teszed ezt.


Hadd tegyem fel neked másképp ezt a kérdést, miért értékeled magad le?


Mi elől menekülsz mitől félsz?


Voltál már valaha is őszinte magadhoz?


A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.

# 12/14 Időpont ma 00:38 Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?

szakíts vele, lényegtelen, hogy miért ilyen, ez durva és beteges

utána menj el egy pszichológushoz, hogy legyen önbecsülésed


A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.

# 13/14 Időpont ma 00:47 Privát üzenet

Hasznos ez a válasz?

A kérdező kommentje:


Annyira bánt,hogy igy bantak velem szinte mindenki,sose szerettek.


# 14/14 Időpont ma 07:27 Privát üzenet


1 2


Értesítsünk, ha új válasz érkezik?


Komment küldése



Kapcsolódó kérdések

Nagyon durva fizikai vonzalmat érzek a barátom iránt, de szellemileg nem vagyunk egyek. Hogyan tudnék mérlegelni😧😨? Ő AZ ÉN DROGOM!

Az mennyire durva, ha valaki. azt mondja a párjáról a háta mögött, hogy úgy érzi "nincs köze hozzá"?

Volt már olyan, hogy visszafogadtátok a lányt ilyen durva megcsalás után? Mit tegyek? (21/F)

Féltékenységből nagyon durva volt velem? Mit tegyek?

28-30 közeli férfiak! Az évek során változott a szexuális éhségetek? Csendesedtetek kicsit vagy minőségben változott (nem durva hanem gyenged)?

Azoknak a férfiaknak, akiknek megterhelőek az őszinte szerelmes, lelkiismeretes, odaadó nők, azoknak a flegma és/vagy domináns, durva, kihasználó nők sokkal vonzóbbak? Miért?


Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatból


Kérdések a Szerelem rovatból



Kövess minket a Facebookon is, hogy ne maradj le az oldallal kapcsolatos legújabb hírekről, információkról, na meg a legjobb kérdésekről: Gyakorikerdesek.hu a Facebookon


Te most a www.gyakorikerdesek.hu mobilverzióját böngészed, mely a kisebb kijelzőméret miatt nem tartalmazza a weboldal összes funkcióját.

Váltás teljes nézetre


Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | WebMinute Kft. | | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

2018. febr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!