Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nálatok mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok mit jelent ez a fajta személytelen bókolás?

Figyelt kérdés

Gyakran észrevettem már, hogy a férfiak, nem konkrétan megmondják egy nőnek, hogy tetszik nekik, hanem csak mellékesen megemlítik, hogy "Ahol ilyen csinos lányok vannak, oda szívesen megyek" stb... Tehát a lényeg, hogy mindig úgy kezdődik a mondat, hogy "Ilyen csinos lányok...."

Ezt hogy kell érteni? Ez még nem akkora bók, mintha szemtől szembe azt mondanák, hogy csinos vagy, igaz? Nekem így olyan semminek tűnik, olyan általánosításnak....


2018. febr. 4. 10:32
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ez tényleg olyan bonyolult?

Valószínű az illető beszari kijelenteni direkt, olyan formában, hogy még te is megértsd.

Pedig már ez is egy totál egyértelmű célzás.

2018. febr. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
miért az jobb, hogy pl Kitti csinos vagy?
2018. febr. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak olyan kedveskedes szerintem
2018. febr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez pedig egy konkrét bók. Ha tankaranka állna ott kibuggyanó pattanással az állán, nem hiszem hogy elhangzana a csinos lányok mondat.

Aranyom, azért ami neked szól, nyugodtan értsd is úgy ;)

2018. febr. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Eddig egyébként én is úgy gondoltam, mint a 3-as, hogy csak kedveskedés, nem igazán bók, ami nekem szól.
2018. febr. 4. 12:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Több oka lehet az ilyen indirekt bóknak


- fél egyenesen neked címezni közvetlenül a bókot, mert alapból félénk, esetleg nem vagytok annyira közeli kapcsolatban vagy nem tudja, hogy meddig mehet el, hogyan reagálnál


- puhatolózik, ha "magadra veszed" és erről visszajelzést is küldesz, akkor majd közvetlenül fog bókolni


- csak udvarias gesztus, úgy kedveskedik, hogy ne legyen félreérthető

2018. febr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó köszi!:)

Ha csak kedveskedésből mondják, annak mi értelme?

2018. febr. 4. 13:12
 8/9 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet "magamra venni", illetve visszajelzést küldeni konkrétan róla?
2018. febr. 4. 13:13
 9/9 anonim ***** válasza:
#7, van akinek a "szopol-e borér?" érthetőbb... ne törd a fejed ezen
2018. febr. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!